Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

05 Kasım 2022 Boğa burcu yorumu

İlginç gelişmeler ve bazı karışıklıklar olabilir. Fakat yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve ortaya çıkan karışıklıkları yapıcı davranarak çözebilirsiniz. İletişim ve haberleşmeler ile ilgili ortaya çıkan sorunları büyütmeyin. Yanlış anlamalar olabilir. Ayrıca çocuklar, kardeşleriniz ve iş arkadaşlarınız ile ilgilenmeniz gerekebilir. Tartışmalardan uzak durun ve iddiacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Dikkatinizi yükseltin ve işlerinizi planlayın. Çevrenizin saygı duyduğu kişilerin desteğini alacaksınız. Aslında şanslı olduğunuz bir dönem ve şansınızı iyi kullanın.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Firmanızdaki birinin kötü bir davranışından sizi koruyacak olan bağımsız bir çalışana güven duyabilirsiniz. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. İlk dekantta doğanlar kendileri için çok büyük olan bir işi yüklenebilirler. Başkalarının düşüncelerinden biraz rahatsız olabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda ilgili hareketli günler yaşayabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerle iletişiminiz de daha enerjik olmanız gerekebilir. Vizyonunuzu belirlemeniz gereken zamanlar olabilir. Sağlığınızla ilgili konuları ihmal etmemeniz de fayda var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla günün yoğunluğu hakkında derin sohbetler edebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu doğal yeteneklerinizin kendiliğinden açılacağı imkanlarınız var. Yarım kalan işleri tamamlamak için koşullar uygun. Öğleden sonra bedeniniz olağandan daha yorgun ve zihin yönsüz olabilir. Önemli işleri bu vakte bırakmamak faydalı olur.