Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 Kasım 2022 Boğa burcu yorumu

Yoğun duygular içine girebilir ve istekleriniz ile bağlantılı rüyalar görebilirsiniz. Hayal gücü gerektiren konulara yönelik çalışmalar yapanlar için verimli bir dönem. Farklı çevreler ve yabancı ortamlarda kendinizi rahat hissedeceksiniz. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran durumun fırsata dönüştüğünü anlayabilirsiniz ancak şansınızı iyi değerlendirmek için gayret göstermeniz gerekiyor. Geleceğe yönelik isteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve isteklerinizi gerçekleştirebileceğinize olan inancınız giderek yükseliyor. Bu arada olaylara ve hayata bakış açınız değişiyor. Sizin için değişim, dönüşüm zamanı...

Boğa burcunun bugün genel durumu

Birisi sizin iyi niyetinizden ve varlığınızdan fayda etmeye çalışacak. Kimin üzerine gitmeyi göze alacağınıza doğru karar verin. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

İnandırıcı olmayan durumlardan kaçının. Astral uyumsuzluk işinizde bir aksamaya neden olabilir. Dikkatli olun! Yükseleni Koç burcu olanlar ortamın sükûnetini korumak için ortakları, iş arkadaşları ve rakiplerine karşı çok diplomatik davranmalılar.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili olan konular gündeminizi etkileyebilir. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde kendinizi yıpranmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Ani sinirsel patlamalara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir günde olabilirsiniz. Karşılıklı anlaşmalara özen göstermelisiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde ilişkiler alanında gerginlik olası. Sağlıklı tutumlar sergilemek, öfkeyi sağaltmak önemli. Geçmişten gelen sağlık sorunları açığa çıkabilir. Jüpiter ortak gelirler, miras alanına geçiyor. Beklentiler karşılanabilir.