Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

31 Aralık 2022 Boğa burcu yorumu

Mantıklı ve kararlı bir tavır içinde olmanız gerektiğini biliyorsunuz ve gerçekçi tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de önemli kişileri etkileyeceksiniz. Aniden değişen olaylarla birlikte duygularınız da değişiyor ve bu arada düşünceleriniz derinleşebilir. Gelişmeler beklediğinizden daha farklı olabilir ve geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilirsiniz. Alıştığınız davranış biçiminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, olaylar sizin istediğiniz yönde gelişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için çok gayret göstereceksiniz. Gelişmeler ağır olsa bile istediğiniz yönde olacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Bu döneme çok neşeli girmeyeceksiniz, fakat kazançlarınızı artırma imkanı size mücadele dürtüsü kazandıracak. Partnerinizin memnuniyetsiz tavrı yüzünden hoşgörüsüz bir dönem geçirebilirsiniz. Tartışmalardan kaçılın ve sorunlarınızı konuşarak çözmeye çalışın.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Sabırlı olun. Şu anda engel teşkil eden göksel işaretler çok yakında düzelecek. Çalışma kapasitenize güvenmeye devam edin. Üçüncü dekantta doğanlar ufuklarını genişletmek için her zaman yaptıkları şeyleri bırakmak zorunda olduklarını biliyorlar. Fırsatlar çekici olacak.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gündeminizi ikili ilişkileriniz oluşturabilir. Karşınızdaki kişiye mücadeleci tavrınızı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Duygusal konsantrasyonunuzu sağlamakta zorlanabilirsiniz. Algılarınız da zayıflık yaşayabilirsiniz. Bugün ikili ilişkilerinize biraz daha özen göstermenizde fayda var. Bugün sahiplenici davranıp, kıskançlık gösterebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bilinçaltınız bitmemiş işleri hatırlatıp sizi huzursuz edecektir. Sorumluluklar sizi yorabilir. Ortak ideallerin, sanatsal zevklerin paylaşıldığı sosyal ortamlarda bulunmak, el becerisine dayalı işler yapmak sizi memnun edecektir.