Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 March 2023 Boğa burcu yorumu

Üstün sabır yeteneğinizi bugünlerde bol bol kullanmanız gerekecek. Yaşadığınız bir problemin palazlanmasındaki payınızı artık kabullenmelisiniz. Tümüyle suçsuz olduğunuz yolundaki hırslı savunmalarınıza yalnızca kendiniz inanıyorsunuz. Bu akşam ya da yarın, bir misafirinizle özel bir geçmiş tartışmanız olabilir. Bu tartışma sizi biraz incitecek.

Aşk:

Hızla gerilerde kalan bitmiş ilişkinizden hala kopamadığınız, garip bir bağınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bu, yüreğinizin hala dolu olduğu gibi bir izlenim bırakıyor çevrenizde.

İş:

Doğal yeteneklerinizi iş hayatınızda bir anahtar gibi kullanabiliyorsunuz. Aksayan her işin arkasında bir gevşeklik ya da beceriksizlik olduğu yolundaki inancınız, gün geçtikçe biraz daha esniyor.

Para:

Müsriflik anlamında harcamalarınız pek olmuyor. Paranızı çok dikkatli kullanıyorsunuz. Bu özelliklerinizle hayatın bir kısmını da kaçırdığınız düşünülüyor. Ama hiç oralı bile olmuyorsunuz, tarzınızdan memnunsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Aşk hayatınızda büyük bir yanılsama içersindesiniz. Sizi hala geçmişe bağlayan bir şey yok.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde vücudunuzdan gelen seslere ve sezgilerinize kulak vermelisiniz. İş hayatınızda veya özel yaşamınızda yaratıcı fikirleriniz oldukça fazla işinize yarayabilir. Ancak, sağlığınızla ilgili sinyalleri hafife almamanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Mars?ın Jüpiter?le olumlu açısı günü doğru değerlendirebilmemiz, enerjik ve kararlı olmamız için gerekli koşulları hazırlıyor. Belli girişimlerde bulunabilir, belli olanakları değerlendirebilir, düşüncelerimizi kararlılıkla açıklayabilir, bizimle aynı amaçlara sahip kişilerle bir araya gelebilir veya destek görebiliriz. Ancak yine de, duygusal anlamda baskı hissedilebilecek bir gündeyiz ve yarın devreye girecek Mars?ın olumsuz açıları bugünden de kendini hissettirebilir. Dolayısıyla olumlu fırsatları görmeye çalışmakta ve risk almamakla birlikte gücümüzü ve enerjimizi önemli amaçlar için kullanabiliriz. Bu esnada, bir not: Belli alanlarda sonuç almak Perşembe ve Cuma günü daha mümkün olabilir. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konularda zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde riske girmekten çekinmeyeceksiniz. Tutkulu anlar yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte tolerans göstermeniz gereken zamanlarda olabilir. Akşam saatlerinde abartılı davranışlarda bulunmaktan kaçınmalısınız. Harcamalarınıza dikkat etmenizde fayda var.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yapmanız gereken çok bir çok iş sizi bekliyor ve kişisel sorumluluğunuz arttıkça, kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Bugün Ay, ortak kombinasyon burcunuz Başak'ta ilerliyor ve sosyal yaşantınızda ayrıntıcı ve kuralcı yapıyor. Size katkısı olacak kişileri yerinde tespit ederken, çalışmalarınıza sıkı bir disiplin getiriyorsunuz.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Eşiniz bugün sizden verebileceğinizden fazlasını beklediğini ifade edecek. Onun yapması gereken işleri özellikle de ailevi konulardaki şeyleri üstlenmeniz söz konusu olabilir. Yapabileceğinizden fazlasına evet demeyin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.