Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

13 Mart 2023 Boğa burcu yorumu

Mutlu haberleriniz var. Sizinle ilgili iyi şeyler düşünen insanlarla tanışmalarınız olabilir. Bu kadar ilgi duyulduğunuza, sevildiğinize siz de şaşıracaksınız. Haftaya çok enerjik başlıyorsunuz. Hafta tatilinizin hareketliliği, önceden planlamadan çıktığınız küçük geziniz hepsi birlikte sizi şarj etmiş gibi. Bu moralle verimli günlere hazır olun.

Aşk:

Beraberliğiniz için karşılıklı olarak çok şeyler yapıyorsunuz. Hiçbir şey yitirmeden canlılığını koruması, ilişkiniz için göze aldığınız fedakarlıklarla yakından ilgili. Bütün engellere rağmen, kısa vadede bir pürüz gözükmüyor.

İş:

Kararlılığınızı korumanız çok güzel. Kendinize güvenerek verdiğiniz kararlar, art niyetli bakışlara rağmen, sizi son derece isabetli sonuçlara götürecek. Düşünceli davranmaya devam.

Para:

Para sizin için sorun olmaktan çıkıyor. Paranızın kontrolü pek sizin elinizde gibi görülmüyor. Ama bundan ne kadar karlı çıktığınızı görüyorsunuz. Yine de daha inisiyatifli görünebilirsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bir dostluk konusunda daha da fazla yapacağınız şeyler olabilir. Karşı tarafta böyle bir güven oluşturmuşsunuz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Etkisi azalmaya başlamış ya da verimsiz düzenleme, plan veya iş birliklerinizi bir kenara bırakmanızda fayda var. Bu sayede kalan zamanınızı yaratıcı fikirlerinizi daha iyi kullanabileceğiniz alanlara kaydırabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Merkür Balık burcuna geçiyor. Ay sonuna kadar belli konularda alacağımız kararlarda hayal dünyamızın veya maneviyat duygularımızın etkisi çok olabilir. İmajinasyon yeteneğimizin ve rüyalarımızın artabileceği, yaratıcılığımızın yüksek olacağı, ama dalgınlığa ve kararsızlığa karşı tedbirli olmamız gereken bir süreç başlıyor. Gün itibariyle ise, hareketliyiz, sonuç elde etmek istiyoruz. İşlerimizi maksimumum kapasite kullanarak halletme çabasında olabiliriz. Sadece öğle sonrası saatlerde küçük bir duygusal gerilim (belki?) yaşanabilir. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hayatınızda endişe duyduğunuz konular gündeme gelebilir. Ortaklı konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Gün içinde size kriz çıkarabilirler. İş hayatınızda dikkatiniz dağınık olabilir. Mücadele gereken konulara karşı daha özverili davranmanız gerekebilir. Başarı için daha çok çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevresel ilişkilerinizde yaşadığınız huzursuzluk, bazı olumsuzlukları da beraberinde getiriyor ve zor anlar yaşamanıza neden oluyor. İletişim konusunda yanlış anlaşılmalar küçük kayıpları da beraberinde getirebilir. Güçlü dostlarınızın vereceği destek bir takım yeni olumları sağlarken, olayları pozitif yönde ele almalısınız.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bazı şeylerle yüzleşmekte zorlanıyorsunuz. Her şeyi kendi kendime halledeyim diyorsunuz. Ancak mutluluğu paylaşıyorsanız sıkıntılı durumları da paylaşmalısınız. Bırakın da insanlar size el versin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.