Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

04 April 2023 Boğa burcu yorumu

Hafta sonu geçirdiğiniz güzel saatler, size güvenilir, sıcak dostluklar bırakacak. Önümüzdeki günlerde heyecan içinde, birtakım arayışlar içine gireceksiniz. Arkadaşlarınızın sizinle ilgili bir öğüdünü tutmama kararlılığınız, onların, sizin içinde bulunduğunuz soruna çözüm getirmekten başka bir niyet taşımayan çabalarını yok edebilir.

Aşk:

Abartılı duygusallıklar içindesiniz. O, pişmanlık ve üzüntüsünü size elinden geldiğince belli etmeye çalışıyor. İlişkiyi belli sınırlarda tutma kararlılığınızı sürdürmekten vazgeçebilirsiniz.

İş:

Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir. Problemli bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz.

Para:

Dostluk adına duygusal tatminler yaşıyorsunuz , ama birtakım ilişkilerinizde bu anlamda bir denge tutturmanız gerekiyor. Cömertsiniz, fakat paylaşmacılığınız artık bir sınır istiyor gibi.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yeni tanışıklılıkları kalıcı arkadaşlıklara döndürmede, birtakım problemler yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Olayları kendinize fayda sağlayabileceğiniz gözle görmeye çalışmanızda fayda var. Gözlemlerinizden ve bulgularınızdan elde ettiklerinizi isteklerinize ulaşmak için kullanabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay tutulması günlük işlere ve hizmet içeren durumlara işaret etmekte. Kimi zamana elde olmayan nedenler ortaya çıkabilir.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, bulunduğunuz ortamlarda kendinizi savunma ihtiyacı içindesiniz. Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı güzel bir konuşma yapacaksınız. Verici ve paylaşımcı yönlerinizi olumlu bir şekilde yansıtabiliyorsunuz. Kendinizi anlatma çabaları içindesiniz. İlginç bir gün.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş ortamınızdaki gerginlikler sizi bazı kararların alınması aşamasına getirebilir. Katı tepkiler ve kestirip atmalar en çok size zarar yazacak. Olayın ortasında değilseniz bile uyum denge yaratan kişi rolünü üstlenebilirsiniz.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.