Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

06 April 2023 Boğa burcu yorumu

Bazı düşünceleri eskimiş olarak değerlendiriyor, hala taşıdıkları değerleri göremiyorsunuz. Aslında çoğu zaman tavırlarınızla bu düşüncelerin savunuculuğunu yapıyorsunuz. Aile içinde dağılmalar özlem yüklü günler getirebilir. Bu konuyla ilgili çözümsüzlüklerinizde henüz akla getiremediğiniz destekleriniz var. Bununla ilgili kısa yolculuklarınız olabilir.

Aşk:

Aklınızdaki bazı sorularınıza yanıt alamamanıza neden olan tavırlardan duyduğunuz rahatsızlık, bir arkadaşınız aracılığıyla öğreneceğiniz bilgilerle ortadan kalkacak. Sevgilinizin son günlerdeki durgunluğu uzun sürmeyecek.

İş:

Bazı şeyleri gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman, hiç de yeterli görünmüyor. İşlerinize hakimsiniz. İş yaşamınızda bu beceride büyük payı olan biri var. Onunla bazı küçük çaplı iş hayalleri için gireceksiniz.

Para:

Akılcı davranışlarla durumu kurtarabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için yüklü paraya gereksiniminiz var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz. Bu günlerdeki darlık geçici.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendisine tavırlı olma kararı aldığınız kişiyi, onunla ilgili sıkıntınızdan haberdar etmenizde fayda var.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Üzerinde fazla zaman harcadığınız plan, iş, veya projelerinizle ilgili gelişmeler ne yönlü olursa olsun sabırla yaklaşabilir bir yapınız var. Olaylara geniş açıyla bakmalı ve esnek olmalısınız. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Uğraştıran durumların içinde kalabilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşanabilir. Riskli konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularınıza yönelmek isteyebilir, yatırımlarınız konusunda hassas davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Geleneksel olmanızdan dolayı, yenilikler konusunda tereddüt ediyorsunuz. Hırslı yönlerinizi ortaya çıkarmak için kolları sıvamalısınız. Alışkanlıklarınızı zorlayacak herhangi bir nedenden demorilize olabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzün atakta olması nedeniyle, sizden saklanan bazı sırları öğrenebilirsiniz. Amaçlarınızda yoğunlaşacaksınız.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir süredir aradığınız, bir türlü görünmeyen çözüm yolları, alternatif planlar bugünlerde ortaya çıkmayı bekliyor. Yeter ki bakmayı bilin. Eğer isterseniz sunulan katkı ve fedakarlıkları sevgiyle kabul etme şansınız olacak.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.