Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

07 April 2023 Boğa burcu yorumu

Bugünlerdeki aşırı koşuşturmacılığınızı biraz frenlemeniz gerekebilir. Kendinize zaman ayırıp özel isteklerinizi öne çıkarmanız sizin için yararlı olabilir. Ev yaşamınızda değişim düşünceleriniz, bugünlerde harekete dönüşebilir. Sık aralıklı ziyaretlerle geliştirmeye çalıştığınız bir oluşumda. sizi yalnızlık içinde bırakabilecek yanlışlar içindesiniz.

Aşk:

Karşılıklı yapıcı niyetli eleştirileri, suçlama gibi algılamamaya özen göstermelisiniz. Partneriniz küçük nedenlerle problem yaratacak tavırlar içine girmeye hiç niyetli değil gibi.

İş:

İş hayatınızda gereğinden fazla sakin birisiniz. Olayları ele alışınız, onlara çözüm getirişiniz biraz daha acelecilik gerektirebilir. Son günlerdeki yoğunluğunuz, bir süre daha devam edecek.

Para:

Aile içindeki bilinçli unsurlar, para konularının düzenleyicileri olmaya devam edecekler. Artık paranın kıymetini anladığınız yolundaki inancınız biraz fazla iyimser görünüyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bazı tartışmalarda sergilediğiniz savaşçı direnişi, başka durumlarda da inatçı biri olabileceğiniz kuşkusu yaratıyor.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Üzerinde fazla zaman harcadığınız plan, iş, veya projelerinizle ilgili gelişmeler ne yönlü olursa olsun sabırla yaklaşabilir bir yapınız var. Olaylara geniş açıyla bakmalı ve esnek olmalısınız. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Denge arayışı içinde olacağınız zamanlar var. Uğraştıran durumların içinde kalabilirsiniz. Karşılıklı ilişkilerinizde ani gelişmeler yaşanabilir. Riskli konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Finansal konularınıza yönelmek isteyebilir, yatırımlarınız konusunda hassas davranabilirsiniz.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız, duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bir süredir aradığınız, bir türlü görünmeyen çözüm yolları, alternatif planlar bugünlerde ortaya çıkmayı bekliyor. Yeter ki bakmayı bilin. Eğer isterseniz sunulan katkı ve fedakarlıkları sevgiyle kabul etme şansınız olacak.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.