Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

16 April 2023 Boğa burcu yorumu

Bir arkadaşınız bu hafif sıkıntılı döneminizde size yardımcı olmaya çalışacak. Dostluğunuzun değerini daha da anlayacaksınız. Kısa ve cazip bir yolculuk teklifi alabilirsiniz. Hava koşullarını engel olarak görmemelisiniz. Bilinçaltınızda sakladığınız bir takıntınız bugünlerde yine açığa çıkmak üzere. Dönüp geçmişinizle hesaplaşabilirsiniz.

Aşk:

Bugünü birlikte geçirmeniz için bir fırsat doğabilir. Değerlendirirseniz çok mutlu olacak. Bu aralar kendinizle çok fazla ilgilendiğiniz için onun taleplerine yanıtsız kalabiliyorsunuz.

İş:

Çevrenizdekilere biraz daha temkinli davranmalısınız. Sizin kariyerinizle uğraşan bir arkadaşınızın yapmak istedikleri, sizin hayrınıza değil gibi. İyi niyetinizi fazla sergiliyorsunuz.

Para:

Yeterince birikiminizin olmayışı sizi arayışlara sokacak. Para sizin için, olunca harcanacak bir şey. Olmayınca da pek problem etmiyorsunuz, ama bu aralar bazı ihtiyaçlarınız sizi sıkıştırabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Daha ortadan konuşup yoruma açık ifadeler kullanabilirsiniz. Kesin konuşmalar yapmaktan kaçınırsanız ilerde pişmanlık duymayacaksınız.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Ailenizi veya evinizi ilgilendiren konularda yeni girişimlrrde bulunmak için daha uygun tarihler bulmanızda fayda var. Bazı işleri başkalarına emanet etmeniz durumunda sıkıntı yaşanabilir. Dolayısıyla ?? ne istersem onu yaparım?? tavrını bırakıp, işlerin bizzat başında olmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Tam da Venüs ve Satürn arasında olumsuz görünüm belirmişken aynı zamanda oluşacak Venüs Satürn dik açısı ilişkilerde uzlaşmayı daha da zorlaştırabilir. Sevmenin ve sevilmenin bazı bedellere mal olabileceği günlerdeyiz. Hassas ortamlar veya alıngan kişiler söz konusu olabilir. Önümüzdeki haftaya kadar, ilişkilerde veya iş birliklerinde uyumsuzluklar, yetersizlikler veya tatminsizlikler ön plana çıkabilir. Akşam saatlerinden sabaha kadar olan süreçte huzursuzluk yaşadıysanız nedeni budur ve de eğer bazı konularda rahatsızlık duyuyorsanız bu hafta sıkıntıları dile getirmek doğru olmayacaktır bilmekte fayda var. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İletişim yönünden hareketli bir gündesiniz. Yakın çevrenizde olup bitenler gündeminizi etkileyebilir. İlişkilerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Parasal konularda somut kararlar almak isteyebilirsiniz. Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden ortaya çıkan olaylarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kontrolü elden bırakmayın.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Hırslı yönlerinizin ön plana çıkarmak istemenize rağmen, sanki bazı konularda isteksizlik içindesiniz. Bugün, bulunduğunuz koşulların sizi engellemesine izin vermeyecek, çalışma koşullarınızı yaratmalısınız. Merkür kişisel ve karşılıklı ilişkilerinizi aktif bir şekilde etkiliyor.Şartlarınızı daha da zorlaştırmamalısınız.

Boğa Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Gün ortasında sosyal olmanız gereken bir ortamda çekingenlik gösterme riskiniz var. Güvenin kendinize. Ilımlı tavırlar size artı katacak. Yine de bir çekinceniz varsa göz önünde olacağınız işler için akşamı tercih edin.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.