Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

08 August 2023 Boğa burcu yorumu

Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve karşılaştığınız kişiler ve alacağınız haberler sizin beklediğinizden daha farklı olabilir ve kafanız karışabilir. Dikkatinizi çeken detaylara takılı kalmayın ve makul olun. Yoksa beklentilerinizin gerilimini çevrenize yansıtmanız mümkün. Ayrıca dedikodular ile ilgilenmeyin ve duyduklarınızın doğruluğunu araştırmadan tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabileceğini düşünerek davranın ve sezgilerinize güvenin. Önemsediğiniz kişilerin davranışları sizin üzerinizde baskı duygusu uyandırabilir. Sorunları büyütmeyin ve aceleci davranmayın. Hayal gücü gerektiren konular ile ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra karşılaştığınız kişiler ve olaylar ilham verici olacak.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Sizi sinir etmeye çalışacak, kibirli, kendine fazla güvenen bir iş arkadaşınızla uğraşacaksınız. Sakin olun ve umursamayın. Partnerinize karşı cömert ve nazik davranacaksınız; fakat aynı karşılığı alamayacaksınız; ciddi tartışmalardan kaçının ve daha iyi bir dönem için sabredin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Kartlarda bugün yurtdışındaki bağlantılarda şanslı açılımlar ve kazanç artışı var. Dikkatle ve kurnazca hareket edin. İlk dekantta doğanlar için yıldızlar biraz olumsuz; kendilerine yakın insanlara karşı biraz huzursuz ve alıngan davranabilirler.

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğinizle ilgili konularda daha aktif olabilirsiniz. Kendinizi güvence altına almak için alternatif fikirler düşünmeniz mümkün. Maddi konularınızda birikim yapmak, elinizdeki varlığın çoğalmasına yönelik yatırımlara yönelmek isteyebilirsiniz. Sosyal gruplar içinde olmak, yardımlaşma kurumlarına manevi destek vermeniz olası.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygu değişimlerinizin sizi zorladığını görüyorsunuz. Herşey iyi giderken duyacağınız veya alacağınız haberler sizi hemen aşağıya çekebilir. Neyse ki iş ilişkileriniz, kariyerinizdeki adımlarda sizi yukarıya çekecek, kuracağınız ilişkiler size yol gösterebilir.