Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

09 August 2023 Boğa burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisiyle uyanabilirsiniz. İstekleriniz ile ilgili hayalleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kuvvetli arzular sizi harekete geçirebilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve kendinizi fazla yormayın. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancakbeklentileriniz olabileceklerden daha fazla olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin dikkatini çekecek ve desteğini alacaksınız. Ancak arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışmalardan uzak durun. İsteğinizi konuşarak anlatmak yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız daha başarılı olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Eğer olaylar sizin önemli bir hedefinizden vazgeçmenize neden olursa kuruntu yapmayın. Durumu incelemek için zamanınızı iyi kullanın. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün geleceğe yönelik planlarınızda sahip olduğunuz değerlerinizi çoğaltmak için neler yapabileceğinizi araştırabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanarak maddi gelirler elde etmek istemeniz mümkün. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplarınızdan sanatsal faaliyetler için davet almanız olası. Sevdiklerinizle beraber olmaktan keyif alırsınız.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile hayatınızda yapmanız gerekenler üzerine düşüneceğiniz, sorunlar varsa eski olaylara çözümler üreteceğiniz birgün içindesiniz. Arkadaşlarınıza karşı aşırı iyimser olmanız fedakarlıklarınızı arttırabilir, üzerinizde stres yaratmayın.