Boğa

Boğa burcu yorum arşivi

10 August 2023 Boğa burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisiyle uyanabilirsiniz. İstekleriniz ile ilgili hayalleriniz olabilir ve bilinçaltınızın derinlerinden yükselen kuvvetli arzular sizi harekete geçirebilir. Hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının ve kendinizi fazla yormayın. Aslında yaşam enerjinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ancak  beklentileriniz olabileceklerden daha fazla olabilir ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Güçlü ve etkileyici kişilerin dikkatini çekecek ve desteğini alacaksınız. Ancak arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve tartışmalardan uzak durun. İsteğinizi konuşarak anlatmak yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız daha başarılı olacaksınız.

Boğa burcunun bugün genel durumu

Canınızı sıkan sorunları zihninizde tartmaktan çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. Bu sorunların oluşumunda hem kendi, hem de başkalarının payını rahatça görerek çözüme yaklaşmanız mümkündür.

Boğa Burcu Kariyer Durumu

Ofis yaşamınızla ilgili ufak tefek gelişmeler olabilir. Küçük bir fikir ayrılığı, ufak plan değişiklikleri dışında sıradan bir gün geçirebilirsiniz. İşinize heyecan katma fikrini şimdilik bir kenara bırakmanız daha iyi olacaktır.

Boğa Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün yapmış olduğunuz planlarınızı tekrar kontrol etmeniz gerekebilir. Bugün ayrıca romantik bir gün ve bir ömür boyu bağlılık yeminleri vereceğiniz bir zaman. İlişkide sorunları olanlar ise önümüzdeki birkaç gün içinde hayatında değişiklikler yaşayacak.

Boğa Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İşinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, yanlış bir gününüzdesiniz. Bu gün çevrenizin dertlerini dinlemekle yetinmelisiniz. Onların, sizin görüşlerinize ihtiyacı var. Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil. Kendinize dikkat etmelisiniz. Aşırı hassas bir yapınız var.

Boğa Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hali hazırda devam eden işler, planlar, ilişkiler veya projler sizi umutlandırıyor ya da en azından pozitif düşünmenize neden oluyor olabilir.

Açıkçası haksız da değilsiniz! . Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bazılarımız dün geceyi zorluklar içerisinde geçirmiş, ufak tefek kazalara maruz kalmış ya da rahatsızlıklar yaşamış olabilirler. Ancak, öğleye doğru düzelecek atmosfer gün boyu iletişimi kolaylaştırıp fikir alışverişlerine açık, belli konularda çevreyi bilgilendirmeye olanak tanıyan olumlu bir Cumartesi geçirmemize olanak sağlayacaktır. Akşam saatlerinde ise, yanıltıcı etkiler, yanlış anlaşılma, yanlış kararlar alma veya yanıltılma türünde etkiler ön plana çıkıyor. Belli hareketlerde bulunmadan önce, daha dikkatli ve detaylı düşünmeliyiz. ?

Boğa Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Uğraştığınız işlerde beklemeler olabilir. Zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Psikolojik olarak kendi iç dünyanıza yönelebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda koşullar değişecektir. Arkadaşlarınızla buluşmak size iyi gelebilir. Kolektif konulara yönelmek isteyebilirsiniz.

Boğa Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fazla mükemmeliyetçi düşünmemeye, büyük beklentiler içine girmemeye çalışın. Başka insanlardan karşılayabilecekleri taleplerde bulunmalısınız.

Boğa Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca olası ameliyatlarınız problemsiz geçerken, finansal işlerinizde fırsatlara açık olacaksınız. Bugün iş ve özel yaşamınızdaki görüşmeler olumlu etkilerle açık ve istediğiniz şekilde geçmeye aday görünürken, sosyal ortamlar, organizasyonlar ve etkinliklerde yer alabilir, enerjinizi kalabalık ortamlara aktarabilirsiniz.

Boğa Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Enerjinizi aşk ve eğlence alanlarınıza kaydırmaya başlıyorsunuz. Bu dönemde hobileriniz ve sizi hareketlendirecek faaliyetler önem kazanmaya başlıyor olacak. Eğer çocuk sahibiyseniz aşırı eleştirel davranışlar içerisinde olmayın.BOĞA BURCU 8 AĞUSTOS 2015 BURÇ YORUMUPara görüşmeleriniz için uygun bir gün olacak. İnatlaşmayacak, verilen teklifi çabuk benimseyeceksiniz. Yakın çevrenizde dönen olayları öğrendiğinizde hayretlere düşebilirsiniz.