Koç

Koç burcu yorum arşivi

02 Ekim 2020 Koç burcu yorumu

İsteklerinizin arttığı bir dönem ve bunun rahatsızlığını hissediyor olabilirsiniz fakat duygularınız ve düşüncelerinizin yükseldiği bir gün. İsteklerinizin zorlayıcı etkisini mantığınızla denetleyebilir ve olaylara daha başka açılardan bakmayı başarabilirsiniz. Şimdiye kadar reddettiğiniz her ne varsa, bunların karşınıza çıkıyor olması sizi rahatsız edebilir. Ancak sizi rahatsız eden konular ve takılı kalmış olduğunuz olaylar sayesinde kendinizi yenileyecek ve isteklerinizi değiştireceksiniz. Aslında şanssızlık olarak değerlendirdiğiniz ve zorlandığınız olayları şansa dönüştürmeniz mümkün. Aceleci davranmayın. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Bu ara özellikle çok aktif olacaksınız ve kariyerinizin açısından çok önemli olacak arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yeniayın getirdiği hareketlilik sizi özellikle ilişkilerinizde daha canlı kılıyor. Ortaklaşa imkanları değerlendirmeye bakmalısınız.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Seyahatlere açıksınız. Uzun süredir görmediğiniz kimseleri ziyaret edebilirsiniz bugün. Yoğun tempoda geçecek güne planınızda olmayan iş görüşmelerini bile sıkıştırılabilirsiniz. Bu arada yaratıcı enerjinizi keşfetmeyi başaramazsanız başkaları size ne söylerse söylesin yardımcı olamazlar. Güçlü hayal gücünüz sizi sanata yönlendiriyor.

Koç Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için son derece şanslı ve olumlu bir atmosfer hakim. Gün boyunca sevgi dolu paylaşımlarla sevdiklerinizle birlikte çok keyifli zaman geçirebilir, birbirinize olan bağılığınızı yeniden keşfedebilirsiniz. İşlerinizle ilgili olumlu gidişat bugün özellikle sizi iyi hissettiriyor. Gün içinde dinlenmek, tembellik yapmak ve sevdiklerinizle evde vakit geçirmek için ideal zamandasınız.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yeniay, özel hayatınız, ikili ilişkileriniz ve ortaklı işler alanınızda yeni başlangıçlarınızı ayağınıza getirebilir. Özel ilişkilerinizde önemli kararlar devreye girebilir. Taşınmayla ilgili kararlarınızı uygulayabilirsiniz.