Koç

Koç burcu yorum arşivi

06 Kasım 2020 Koç burcu yorumu

Dikkatinizin kolay dağıldığı bir dönemdesiniz. Fakat alacağınız bazı davetler keyfinizi yerine getirecek. Dışarı çıkmak, eğlenmek ve kendinizi özgür hissedeceğiniz ortamlarda bulunmak, rahatlatıcı olacak. Ancak ani değişikliklerden etkilenebilirsiniz. Yabancılar ve farklı kültürden kişiler ile karşılaştığınız zaman rahatsız olabilirsiniz. Yaşam felsefenizi gözden geçirmeniz gereken bir dönem. Sürpriz aşklar size çekici gelebilir. Fakat kendinize pek de uygun olmayan kişilere aşık olma ihtimaliniz var. Tedbirli olun. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Daha çok sorumluluk, zaman ve itibar gerektiren yeni bir göreve sırtınızı çeviremezsiniz. Endişelendiğiniz konuları anlatmak istemeyeceksiniz. Bu da partnerinize karşı soğuk görünmenize neden olacak.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar. []

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün duygularınıza hemen kapılmamalı ve sakin kalmaya bakmalısınız. Fiziksel aktiviteler ve hareket iyi gelebilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Huysuzsunuz. Çevrenizdekilere kızmak için bahaneler arıyorsunuz sanki. Bugün hiç kimse ağzıyla kuş tutsa yaranamayacak size. Sonradan pişman olmayın.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Farkında olmadan fayda sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Organizasyona yönelik işlerinizde gönüllü olarak iyi işler çıkarıyorsunuz. Bugün, duygu Bu hafta vizyona giren ‘Geniş Aile 2: Her Türlü’ adlı iniş çıkışlarınız sizi biraz zorlayabilir.