Koç

Koç burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 Koç burcu yorumu

Yoğun duygular hissedeceksiniz ve sevdiğiniz ile ilgili istekleriniz derinleşecek. Sevdiğinizin davranışları değişebilir ve çok çeşitli düşünceler içine girebilirsiniz. Bu arada birbiri ile ilgisi olmayan kişileri bir araya getirmek için uğraşmasanız iyi olacak. Farklı çevreler ile ilişkileriniz güçlü olabilir ancak bir araya getirdiğiniz zaman beklediğinizden daha farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek. Eski dostlarınız ile aranızdaki ilişkiler sizin istediğinizden daha farklı olabilir. Sevdiklerinize karşı anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Biraz yavaşlayıp, yaşamınızı sadeleştirerek bu dönemin keyfini çıkaracaksınız. Sevgilinizin yapmanızı önerdiği her şeye sadık kalmak zorunda kalacak, bu sayede sizin onun için elinizden geleni yaptığınızı anlamasını sağlamaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor. []

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gelecek beklentilerinizle ilgili konularda çaba sarf edebilirsiniz. Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. İş hayatınızda güçlü kişilerle iletişim halinde olabilirsiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirmek isteyeceksiniz. Yabancılarla ilgili konularda iş yükünüz artabilir. Duygusal olarak desteklenmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızda daha hızlı ilerleyeceğiniz zamanlardasınız. Öğlen saatlerinde kendinizi daha duygusal hissedebilirsiniz. Gün içindeki sıkışıklıklar moralinizi bozmamalı.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, işleriniz adına kolay organize olacaksınız. Yalnız vakit geçirmek istiyorsunuz. Duygusal anlamda kendinizi ortaya koymakta güçlük çekebilirsiniz.