Koç

Koç burcu yorum arşivi

27 Kasım 2020 Koç burcu yorumu

Kalabalık ortamlar ve geniş çevrelerde dolaşmaktan keyif alıyorsunuz. Fakat karşılaştığınız kişilerle ilgili şimdiye kadar farkına varmadığınız ayrıntılarla ilgileniyorsunuz. Ve hatta tespit ettiğiniz bu detaylar yüzünden duygularınız değişiyor. Bugün yabancılarla yapacağınız görüşmelerde tedbirli olun. Çevrenizin saygıyla davrandığı kişilere karşı hürmette kusur etmemeye özen gösterin. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirirken şimdi her şeyin değişmiş olduğunu düşünebilirsiniz ve bundan rahatsız olabilirsiniz. Ancak sizin de değişime uyum sağlamanız gerekiyor. Aslında yaşadığınız olaylar alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için sizi zorluyor. Özgür olmak istiyorsunuz ancak çılgınca davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Biri bir patronunuzla ilgili bir sır verecek, ağzınızı sıkı tutun, aksi takdirde işinizden olabilirsiniz. Daha dikkatli olacaksınız ve geçici ilişkilere ve yakınlaşmalara ihtiyacınız olmadığını, tek ihtiyacınızın size bakacak biri olduğunu fark edeceksiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası. []

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklaşa konular içinde daha sakin ve dengeli olmaya çalışın. Öğle saatlerinde hızlı ve ani durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bugün iletişime geçeceğiniz her kişi hayatınızda köklü ve başarılı kararlar vermenize sebep olabilir. Doğanın sesini dinleyin ve mesajları kaçırmayın.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa para konularında bugün ilişkilerinizi kullanarak ilerleyeceksiniz. Sorumluluklarınızı göz ardı etmeyin o zaman bugünden daha fazla faydalanabilirsiniz. Bol bol hayal kurun.26 KASIM 2016 KOÇ BURCU YORUMUBugün, hayata bakış açınız esnek olacak. Farklı konular sizi harekete geçirebilir. Değişik ortamlarda kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. İş hayatınızda gücünüzü ortaya koymalısınız.25 KASIM 2016 KOÇ BURCU YORUMUGüçlü ilişkiler iş hayatınızda sizi olumlu etkileyebilir. Sevdiğiniz insan tutkuyla, kıskançlıkla ve yönlendirmeyle ilişkinizi ve sizi manipüle etmeye çalışabilir.