Koç

Koç burcu yorum arşivi

03 Aralık 2020 Koç burcu yorumu

Ani değişiklikler ve daha önce hesaplamadığınız durumlar ortaya çıkabilir ve ilişkilere bakış açınız değişebilir. Duygularınızın derinleştiği bir dönemdesiniz ve sevgiye olan ihtiyacınız giderek artıyor. Sevdiğinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz veya sevdiğinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve siz de davranışlarınızı değiştirebilirsiniz. Bu arada istekleriniz ve keyif aldığınız şeyler de değişiyor olabilir. Çılgınlık ile özgürlük arasındaki ince çizgiyi ayırt etmek için gayret gösterin ve güç mücadelesi yapmaktan kaçının. Dışarı çıkmak ve farklı ortamlarda bulunmak keyfinizi yerine getirecek. []

Koç burcunun bugün genel durumu

Bazı haberler yüzünden canınız sıkılabilir; haberin kaynağı kredi kurumu ya da sabırsız bir tedarikçi olabilir. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size gülümsüyor ve enerjinizi yeniliyor ancak elinizdeki kozları açığa vurmamanızı ve ihtiyatı elden bırakmadan hareket doğrunuzu uzatmanızı salık veriyor. Ekonomik açıdan, üçüncü dekantta doğanlar kendilerini soygun ya da para kaybı riskine karşı hazırlamak için sebatla çalışmalılar. []

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işlerinizde ani değişiklikler meydana gelebilir. Üstlerinizle iletişiminizde kendinizi çok daha iyi ifade edebileceksiniz. Yine de çalışma arkadaşlarınızla iletişimden kaynaklanan sıkıntılar çıkabilir. Koyduğunuz hedeflere ulaşmak için değişim yoluna gidebilirsiniz. Bazı konulara yön vermek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kartınız Işık... Burçlar kuşağının öncü olanısınız. Gücünüzü kanıtlamak için lider konumdasınız. Değişime hazırlık yapıyorsunuz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcuna geçen Merkür’ün iş ve kariyer alanlarınıza kaymasıyla bu alanlarda çözümcü yönleriniz ortaya çıkacak. Önümüzdeki 2 hafta boyunca daha çok iş konularınıza kanalize olacaksınız.