Koç

Koç burcu yorum arşivi

31 Aralık 2020 Koç burcu yorumu

Duygusal ve zihinsel açıdan karmaşık olduğunuz bir gün. Davranışlarınızı belirlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle eski arkadaşlarınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve huzursuzluk hissedeceksiniz fakat olaylara bakış açınızı değiştirebilir ve takılı kaldığınız konuya daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece şimdiye kadar farkına varmamış olduğunuz bazı detayları yakalayabilir ve olayları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eski günleri hatırlayacak ve kararlarınızı gözden geçireceksiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Ortada çok da doğru olmayan bir şeyler olduğundan, sevgilinize karşı agresif davranacaksınız. Onu bir teste tabi tutmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Arkadaşlıklar ve geleceğe yönelik planlar için güzel bir gündesiniz. Bugün tek başına kalmak yerine sosyal olmayı tercih edebilirsiniz. Mutlu yıllar dileriz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaratıcı alanlarınız etkili. İşinizdeki elde ettiğiniz statüyü, ihtiyacı olan insanlar için bir şeyler yaparak ortaya koyabilirsiniz.