Koç

Koç burcu yorum arşivi

04 Ocak 2021 Koç burcu yorumu

Güne istekli başlayacaksınız ve fizik güç gerektiren işler yaparak enerjinizi boşaltacaksınız. Bu arada yapabileceğinizden daha fazla sorumluluk almasanız iyi olacak. İçinizden yükselen isteklerin zorlayıcı etkisi ile her şeyi yapabilecekmiş gibi hissedebilirsiniz kendinizi... Veya pek çok işi aynı zamanda yapmaya çalışabilirsiniz ve kendinizi zorlayabilirsiniz. Ancak kendinizi fazla yormasanız iyi olacak. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Üstelik her şeyi yapacağım derken esas yapılması gereken işler aksayabilir. Dikkatinizi dağıtan konulardan uzak durun ve iş arkadaşlarınız ile tartışmayın. Dışarı çıkmak ve hareket halinde olmak sizi rahatlatacak.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bir patronunuz, isteklerini rahatsız edici bir tavırla yazacak. Suçu başkalarına atmaktan kaçının ve acımasız olmayın. Sevdiğiniz kişi geleceğinizle ilgili bir kararı ertelemenize engel olacak. Hiç endişelenmeyin, nasıl olsa sonunda neden böyle düşündüğünüzü anlayacak.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde bilemediğiniz olaylar keyfinizi kaçırabilir. Ön göremediğiniz konulardan sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Dikkatsizlikten kaynaklanan durumlar oluşabilir. Akşama doğru kişisel hassasiyetler ön plana çıkabilir. İkili ilişkilerinizde daha fazla özen göstermelisiniz. Kişisel bakım için uygun bir gündesiniz. Teknik konularla ilgilenebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz oldukça yüksek ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz. Bolluk ve bereket bugün hayatınızın merkezinde olacak. Aile hayatınızda da mutlusunuz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün Merkür seyahat, eğitim ve yabancılarla yapılacak işler alanınıza kayıyor. 8 Ocak’a kadar bu alanlarda iletişim sıkıntılarına dikkat edin. Eski konuların üzerinden geçebilirsiniz.