Koç

Koç burcu yorum arşivi

17 Ocak 2021 Koç burcu yorumu

Bugün karşılaştığınız olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Alıngan ve kuruntulu bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Özellikle öğle saatlerinde eski isteklerinizi hatırlayabilir ve karmaşık duygular içine girebilirsiniz. Fakat zihinsel faaliyetiniz yükseliyor ve aklınız ile duygularınızı denetlemeniz mümkün. Bugün duygular yerine mantığınız ile hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz. Enerji fazlanızı seyahat ederek veya spor yaparak boşaltabilirsiniz. Bu arada fizik güç gerektiren işler yapabilirsiniz ancak kendinizi çok fazla yormaktan kaçının. Sağlığınıza özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Satürn sizi zorlayacak. Gözünüzü açık tutun ve dikkatli olun. Olaylara aceleyle yaklaşmayın ve her zaman sakinliğinizi koruyun. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ve büyük bir mali kayıp yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki koşullar sizi daha fazla meşgul edebilir. Sorumluluklarınızın artacağı bir gündesiniz. İş hayatınızda yeniden harekete geçirmek istediğiniz konulara yönelebilirsiniz. Bugün aniden karışacak durumlar söz konusu. Etrafınızdaki kişilere karşı sakin kalmanızda fayda var. Güçlü kişilerden destek alabilirsiniz. Rahatlamak kolay olmayabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İnsanları etkilemeyi tatlı diliniz ve güleryüzünüz sayesinde çok iyi biliyorsunuz. Çok akıllı ve zeki görünümünüz bundan dolayı. Kalbiniz o kadar temiz ki hiç kimse hakkında kötü düşünmek istemiyorsunuz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, içsel sıkıntılarınız iş alanlarınızda sizi sıkıştırabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda çok kolay tepki vereceksiniz. Kafanızdaki planlar, elinizdekilerle uymayabilir.