Koç

Koç burcu yorum arşivi

13 Mart 2021 Koç burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işleri istekle yapacaksınız. Bugün dostlarınız ile görüşebilir ve çeşitli programlar yapabilirsiniz. Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek ancak ayrıntılar ile fazla ilgilenmeseniz iyi olacak. İlginç teklifler ile karşılaşmanız mümkün. Ev veya iş yeriniz ile ilgili bazı değişiklikler yapmak için harekete geçebilirsiniz. Girişimde bulunmak istediğiniz konu ile ilgili beklemediğiniz gelişmeler olabilir ve bakış açınız değişebilir. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmek için gayret gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Beklediğinizden farklı çıkacak bir çevreden rahatsızlık duyacaksınız. Hoşnutsuzluğunuzu göstereceğiniz durumlar olacak, hatta bir kavga bile muhtemel. Bir arkadaşınızla buluşmaya gideceksiniz ve gayriihtiyari, sevgilinizi bir başkasıyla konuşurken göreceksiniz. Bu sizi kızdıracak ve kıskançlık duyacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. İş açısından yükseleni Terazi burcu olanlar gerekli niteliklere sahip olmayan bir çalışana verilmiş bir görev yüzünden bir anlaşmazlığa girebilirler. Yıldızlar sağduyu olmanızı tavsiye ediyor.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarının hassasiyetlerine daha açık durmalısınız. Ev ve ailevi konular, evde yapılabilecek işler önemli olabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni atılımlar peşindesiniz ancak girişimlerinizde yavaşlama oldukça kendinizi başarısız görme ihtimaliniz var. Canınızı sıkmayın yeteneksiz biri olduğunuz kesinlikle doğru değil.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu dolunayda iş ve hizmet alanlarınızda birkaç gün boyunca hassaslıklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi ruhen iyi hissettiğiniz bu süreçte, günlük dünyevi olaylarla uğraşmak sizi yorabilir. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.