Koç

Koç burcu yorum arşivi

15 Nisan 2021 Koç burcu yorumu

Hareketli ve enerjik olacaksınız. Hem uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşeceksiniz, hem de yapmak istediğiniz işleriniz ve projeleriniz ile ilgili görüşlerinizi ortaya koyacaksınız. Enerjiniz ve canlılığınız ile çevrenizi etkileyeceksiniz fakat aceleci ve tahammülsüz bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Yeni atılımlarda bulunmak için bugün pek uygun zaman değil. Çünkü yarın Ay Tutulması olacak ve burcunuzun karşıtı olan Terazi Burcunda gerçekleşecek. Duygularınızı denetlemeniz gereken bir zaman. Özellikle bilinçaltınız davranışlarınızı yönetebilir. Sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmaktan kaçınmanız gerekiyor.

Koç burcunun bugün genel durumu

Durgunsunuz, bu da sinirlerinizi bozuyor ve bugün yaptığınız hiçbir şeyden tatmin olmamanıza sebep oluyor; biraz hayal kurmaya çalışın. Sevgiliniz, sizdeki inisiyatif ruhundan çok memnun kalacak ve her adımınızda sizi büyük merakla takip edecek. Çok coşkulu ve tutkulu olacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün endişe duyduğunuz konuların üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Finansal konuları çözüme kavuşturmak için harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde kişilik çatışmaları olabilir. Gün içinde işlerinizdeki yavaşlama keyfinizi kaçırabilir. İşlerinizdeki eksiklere yoğunlaşabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yolculuklar gündeme gelebilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güzel konuşmalarınızla çevrenizi etkileyecek ve karşıt düşüncelere karşı savunma yapacaksınız. Verici yönlerinizi olumlu yansıtabiliyorsunuz. Güven duygunuz gelişiyor.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün üzerinizde hissedeceğiniz farklılık rüzgârlarını kendi lehinize çevirmelisiniz. Etrafınızda olup biten her şey sizi fazlasıyla sıkabilir. Size farklı gelen her şey ilginizi çekecek.