Koç

Koç burcu yorum arşivi

30 Nisan 2021 Koç burcu yorumu

Eski isteklerinizi hatırlatan olaylar ile karşılaştığınız bir dönem. Eski aşklar, unutulmuş arzular ortaya çıkabilir ve isteğinizi gerçekleştirmek için hırslı bir tavır içine girebilirsiniz. Sizi zorlayan veya işlerinizi zorlaştıran kişiler ve olaylara karşı tepkili ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Bu arada aceleci ve tahammülsüz olabilirsiniz fakat eskiden davrandığınız gibi davranmayacaksınız. İçinizden yükselen kuvvetli arzular ile başa çıkmanız pek kolay olmasa bile atılımcı ve atak tavırlarda bulunmak yerine şimdilik olayların gelişmesini bekleyebilirsiniz. Veya çevrenizdeki kişilere bu izlenimi verebilirsiniz. Bu arada kendinizi fazla zorlamayın ve sağlığınıza özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bu dönemde, her ne kadar şahsen sizinle bağlantılı olmasa da bir şekilde sizi rahatsız edecek çeşitli problemler çıkabilir. Yıldızların etkileri çok faydalı olacak ve her şey mükemmel şekilde işleyecek. Daha anlayışlı olacaksınız ve ilişkinizde hiç tekrarı olmayacak bir göneme gireceksiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size iş arkadaşlarınız ve muhalifleriniz karşısında belirgin bir avantaj sunuyor. Bu avantajın tadını çıkarın ve özellikle de organizasyon ve strateji kapasiteleriniz üzerine yoğunlaşın. İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yakın çevreniz ve sevdiklerinizle daha fazla ilgilenme gereği duyabilirsiniz. Duygusal yönden alınganlık yaratabilecek durumlara dikkatle yaklaşmaya bakın.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Sizden daha dikkatli olmanız istenebilir. Hata çıkmaması için kontrolü arttırın. Eğer yeni bir aşk arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, hayatınızın merkezine ailevi olaylar yerleşecek. Güvenliğinizle ilgili konuları fazlasıyla önemseyeceksiniz. Maddi konularla ilgili yapmanız gerekenler bu aralar kafanızı oldukça kurcalıyor ama bu alanlardaki güzel teklifler sizi çok mutlu edebilir.