Koç

Koç burcu yorum arşivi

31 Mayıs 2021 Koç burcu yorumu

Değer verdiğiniz büyüklerinizin yaşadığı olaylar bilinçaltınızı harekete geçirebilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız değişik yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Bugün sürpriz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Özgür olmak istiyorsunuz ve hayatı farklı yaşayan kişilerin tarzı ve hayata bakış açıları sizi etkileyebilir. Ayrıca karşınıza çıkan bazı kişilerin ve olayların sizi özgürleştireceğini düşünebilirsiniz. Farklı isteklerinizin olduğu bir dönemdesiniz ve isteklerinize ulaşmak için harekete geçebilirsiniz. Ancak kendinizi fazla zorlamayın ve olayların üstüne gitmekten kaçının.

Koç burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Bugün ilişkinizle yakından ilgilenecek ve sevgilinizin küçük değişiklikler yapmasını sağlayarak, onu biraz rahatsız etmeye çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar iş ilişkilerinin fazlasıyla ilerleyeceğini gösteriyor. Yeni sözleşmelere başlamak için inanılmaz fırsatlar oluşacak. Mümkün olduğunca faydalanmaya çalışın. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde keyif aldığınız şeylere daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Uğraştığınız konularda yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz. Çocuklarla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Hobileriniz için harcama yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konular kafanızı kurcalayabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

geçmişinize fazla kafayı takmayın. İşleriniz başınızdan aşkın zaten. Bir de iş sıkıntısı çıkabilir başınıza. Dikkatli çalışırsanız problemleriniz azalacaktır.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İş konularında sizden daha yetkili olan insanlarla konuşabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde farklı ve sabırsız davranma isteğiniz yoğun olacak. Sizi harekete geçirecek olan konularda değişimlere açık olmalısınız.