Koç

Koç burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2021 Koç burcu yorumu

Olayların ve insanların üzerinize geldiği duygusu içinde olabilirsiniz. Aslında çok başka şeyler yapmak istiyorsunuz ve meydana gelen olaylar esas yapmak istediklerinizden sizi uzaklaştırıyormuş gibi algılayabilirsiniz. Anlayışlı davranmanız gerekiyor. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz ancak sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Aslında hem parasal, hem de ruhsal açıdan geliştirici olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ortaklı işlerinizde yeni planlamalar yapabilirsiniz. Para akışında aksamalar sizi keyifsiz kılabilir. Sorumlu olduğunuz işlerinizi temellendirmek isteyebilirsiniz. Maddi yönden bağlı olduğunuz durumlar olabilir. Finansal konularınızı toparlamanız gerekebilir. Mücadele ettiğiniz konuları geliştirmek isteyebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

ÇEVRENİZİN sizden gizlediğini zannettiğiniz bazı konular, kafanızda soru işareti oluşturabilir. Gereksiz kuruntulara kapılmayın.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Para işleri devrede olacak. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınızda huzuru bulabilir, sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz