Koç

Koç burcu yorum arşivi

09 Temmuz 2021 Koç burcu yorumu

İsteklerinizi heyecanlı ve gergin bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Aceleci ve sert bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Enerji fazlanızı boşaltmak için spor yapabilirsiniz veya seyahate çıkabilirsiniz. Kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelebilir. Ayrıca yapabileceğinizden daha büyük sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormaktan kaçının ve sağlığınıza özen gösterin. Daha genç ve güzel görünmek için estetik alanındaki son gelişmeleri inceleyebilir ve farklı beslenme konularına ilgi duyabilirsiniz. İlginç kişiler ve farklı yöntemler ilginizi çekecek ve marjinal kişiler ile dostluk ilişkileri kuracaksınız fakat tedbirli davranmalısınız.

Koç burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Silahlarınızı kuşanarak, atağa geçip, sevgilinize ilişkinizde beğenmediğiniz şeyleri söyleyeceksiniz. Tartışmaya girmekten kaçının.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün başkalarından çok şey öğrenebilirsiniz. Ortaklaşa alanda ve aşk hayatında daha mutlu olabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Gururunuza aşırı düşkünlüğünüzden dolayı partnerinizle sürekli restleşiyorsunuz. Çabuk sinirlenmek yerine kendinizi yatıştırmayı denemelisiniz. PARA: İçsel sıkıntılarınız her alanda artıyor. Ancak çözüm üretmekte geç kalmayın. Maddi sıkıntılarınız başlamadı ama böyle devam ederseniz tehlike kapınıza dayanabilir. SAĞLIK: Kendinize her zaman güvenen yapınız sebebi ile bugün sağlığınızı da korumuyorsunuz.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iş alanlarınızda kendinizi göstermek sizin için çok önemli olacak. Ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla bazı geçimsizlikleriniz olabilir. Aşk hayatınızda rahat hareket edemeyebilirsiniz.7 TEMMUZ 2017 KOÇ BURCU YORUMU