Koç

Koç burcu yorum arşivi

13 Ağustos 2021 Koç burcu yorumu

Bugün duygunuz değişecek ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Öğlene doğru alacağınız bazı haberler kafanızı karıştırabilir ve duygularınız derinleşebilir. Ancak daha yapıcı ve olumlu davranacaksınız. İsteklerinizi söz yerine davranışlarınız ile ortaya koyarsanız, daha başarılı olabilirsiniz. Çünkü sözleriniz yanlış anlaşılabilir ve tartışmalar ortaya çıkabilir. İddiacı ve tartışmacı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Erkek arkadaşlarınız ve akrabalarınız sizi destekleyecek. Moralinizi yükseltin ve olayların gelişmesini bekleyin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Düşünmeden hareket edeceksiniz; duygularınızın esiri olmamaya çalışın, hata yapmak ya da sonuçlarını ödemekten kaçınmak için dikkatli davranın. Şaşırtıcı bir güzelliğe sahip olacaksınız ve bu size henüz kendini açmayan bir hayranınızın dikkatini çekecek.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İkna olmadığınız durumlardan kaçının. Yıldızlar işinizi engelleyebilir. Her şeyi riske atmayın ve karar alırken sakince alın. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken, kendinizi daha hassas bulabilirsiniz. Kişisel konularla, kendi sağlığınızla daha ilgili olabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

HER alanda başarılı olmanıza rağmen tercihinizi beğendiğiniz konulardan yana kullanıyorsunuz. Maddi alanda önerilere açıksınız.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, ev ve aile hayatınızda yaratıcılığı- nız ve fedakârlıklarınız bir parça ön planda olacak. Sevdiklerinize mutlu ve istekle yaklaşacağınız, onlar için birçok şeyi göze alacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Bazı sürpriz harcamalara karşı dikkatli olmalısınız.