Koç

Koç burcu yorum arşivi

20 Ağustos 2021 Koç burcu yorumu

Günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Kendinizden ve çevrenizden memnun olacaksınız. Özellikle burcun son günleri doğmuş olanlar heyecanlı ve keyifli olacakları bir gün geçirecekler. Öğlene doğru duygularınız değişecek ve karşılaştığınız olaylardan etkileneceksiniz. Özellikle burcun ilk on günlük devresinde doğmuş olanlar farklı bir heyecan hissedebilirler. İlişkilerinizi gözden geçireceksiniz ve sevdikleriniz ile ilgili bakış açınızın değişmeye başladığını anlayacaksınız. İsteklerinizi heyecanlı bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Sempatik ve neşeli tavırlarınız ile çevrenizi ve sevdiklerinizi etkileyeceksiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Diyaloğa açık olacaksınız ve bu dönemin durgun ve yenilikten uzak olmasına sebep olan birçok durumu birlikte gözden geçireceksiniz. Mükemmeliyetçiliğe eğilim gösterecek ve sevgilinizi rahatsız edeceksiniz. Partnerinizi giyim anlayışıyla ilgili düşüncelerinizle kızdıracak, tüm hatalarını açığa çıkaracaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

İş yine sizden daha fazlasını talep ediyor. Bir üstünüzle uğraşmanız, çok sohbet edip az iç çekmeniz gerekecek. Bu her zaman kolay olmayacak. Yıldızların gençlere tavsiyesi var: Hedeflerinizi belirleyin ve garantili, istikrarlı işlerde çalışın. Ancak bu şekilde başarıya ulaşabileceksiniz.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Henüz güneş tutulması gerçekleşmedi ancak üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Bugün size heyecan veren konulara daha çok yönelebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Dönem dönem sıkıntılar geçiriyorsunuz. Sizi en çok aşksızlık bunaltıyor. Bu yüzden partnersiz kalmamak sizin için iyi olur. Yakın tarihte partneriniz olacak gibi görünüyor. PARA: Maddi açıdan darlık çekebilirsiniz. Bu sizi çok bunaltıyor ve aklınızı maddi durumunuza çok takıyorsunuz. SAĞLIK: Bugün kendinizi yoğun bir diyete hazırlayın. Sığır, kuzu veya kümes hayvanı hiç fark etmez. Et tüketiminden uzak durun.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eviniz ve aile olaylarınızda duygusal sorumluluklarınızı yerine getireceksiniz. Hızlı ve biraz da fütursuz yapınızla gece saatlerinde özel hayatınıza gereken özeni göstermeniz gerekiyor.