Koç

Koç burcu yorum arşivi

05 Kasım 2021 Koç burcu yorumu

Bugün moraliniz ve kendinize olan güveniniz yüksek olacak. İsteklerinizi hoş bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. Bugün gerilim hissettiğiniz konu ile ilgilenmeyeceksiniz ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Sevdikleriniz ile ilişkileriniz daha sıcak olacak. Bu arada yabancıların bulunduğu ortamlarda kendinizi rahatsız hissedebilirsiniz. Veya yabancıların davranışlarından etkilenebilirsiniz. Ancak olaylara kendi açınızdan bakmak yerine anlamaya çalışın ve sorunları büyütmekten kaçının. Dostlarınızın yardımını isteyebilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Hala yüzleşmeniz gereken çok zorluk var, fakat her açıdan aktif ve başarılı olacaksınız. Eylemleriniz takdir görecek ve iyi bir deneme olarak görülecek. Yeni tanıştığınız bir kişiyle flört edecek ve zevkli giyim tarzınızı fark ettiğinden emin olacak kadar gelişme kaydedeceksiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün aklınızdakini uygulamak için çok enerji harcamak zorunda kalabilirsiniz. Bu kolay olmayabilir ancak yıldızlar çabanızı ödüllendirecek. Eğer ikinci dekantta doğmuşsanız size kaçırmamanız gereken birçok fırsat sunacak olan yıldızların çok olumlu etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen dolunay özellikle parasal konulara ve birikimlerinize vurgu getiriyor. Ortaklaşa konular üzerinde de durabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Dolunay, parasal konularda sahip olduklarınızı size sorgulatabilir. Elinize bir para geçebilir. Özel hayatınızda çabuk sıkılmalara ve ilişki kopuşlarına hazırlıklı olun.