Koç

Koç burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 Koç burcu yorumu

Duygularınızın derinleştiği bir gün ve duygularınızı denetlemeniz pek kolay olmayabilir Üstelik bugün sabah saat: 10:41_de meydana gelen Tam Ay Tutulması burcunuzun karşıtı olan Terazi Burcunda oluşuyor. Özellikle bugün doğmuş olanlar farklı hissedebilirler. Aslında tutulma anında açığa çıkan kozmik enerjiyi kendinizi dönüştürmek için kullanabilirsiniz. Fakat bunun için bilgi gerek. Şayet bilmiyorsanız, tutulma anında meditasyon yapabilirsiniz. Meditasyon yapmayı bilmiyorsanız, o zaman bildiğiniz her ne çeşit ibadet biçimi varsa, onu yapın. Tanrı ile doğa ve evren ile bütünleşmeyi deneyin. Aslında başarılı olabilir ve ilginç bir tecrübe yaşayabilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Ani kararlar almamaya çalışın ve her hareketten önce dikkatlice düşünün. Çabalarınıza gölge düşürebilirsiniz. Bir şey ilişkinizin dengesini bozacak; bu partnerinizin sinirini bozan, kendinden emin tavırlarınız olabilir.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Özellikle ikinci dekantta doğanlar çok şanslı olacaklar. Rüyanızda rakamlar görürseniz not alın; size hatırı sayılır bir ikramiye kazandırabilirler.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün düşüncelerinizde daha sakin kalmaya bakmalısınız. Kişisel konulara odaklanabilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Pazar günü Merkür’ün düzelmesiyle beraber iletişimde ve iş alanlarınızda sıkıntı yaşadığınız durumları geride bırakmaya başlıyorsunuz. Kişisel girişimleriniz adına heyecan duysanız bile işlerinizi aceleye getirmeyin ve üzerinde biraz daha düşünün.