Koç

Koç burcu yorum arşivi

29 May 2022 Koç burcu yorumu

Beklemediğiniz olaylar meydana gelebilir ve ani değişikliklerden etkilenmiş olabilirsiniz. Ancak sürpriz olarak nitelediğiniz durum aslında sizin daha önce öngördüğünüz ve olmasını istemediğiniz durumlar olabilir. Gökyüzünün değiştirici etkisi özellikle burcun birinci on günlük devrenin sonu ve ikinci on günlük dönemin başlarında doğmuş olanları etkiliyor. Aslında bu dönem sizin için özgürleşme süreci olarak tarif edilebilir. Bu arada sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hareket halinde olmak ve seyahatler sizi rahatlatabilir. Marjinal kişiler ile tanışabilirsiniz ve ilginç çevrelere girebilirsiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Dikkatiniz dağılacak ve size verilen acil bir işi planlayamayacaksınız. Sorunlarınızı bir an önce çözmeye çalışın. Yeni bir arkadaşınızda duyduğunuz ilgi partnerinizi kızdıracak; öfkeli laflar duymanız muhtemel.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün finans dünyasında güçlü dalgalanmalar var. Ancak yıldızlar, harekete geçmeden önce iyi düşünmenizi ve sakin olmanızı öneriyor. Yıldızlar ilk dekantta doğanlara ihtiyatlı davranmayı tavsiye ediyor. Acele kararlar almak için kesinlikle doğru bir zaman değil. Zihniniz yeterince berrak olmayacak.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş yerinizde yabancılarla ilgili yeni projelere başlangıç yapmak için uygun bir gün olabilir. Bu başlangıç kariyeriniz açısından olumlu gelişmelere işaret. Kendinizi ifade ederken ılımlı olmaya özen göstermenizde yarar vardır. Risklere açık olacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yakın çevrenize karşı çocuksu ve iç güdüsel davranışlarınız olabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı para ve hesap işleriniz devrede olacak. Duygularınızı ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Aile hayatınız huzurlu olacak. Bugün, sevdiklerinizle paylaşımlarınızı artırabilirsiniz.