Koç

Koç burcu yorum arşivi

05 Temmuz 2022 Koç burcu yorumu

Olayların ve insanların üzerinize geldiği duygusu içinde olabilirsiniz. Aslında çok başka şeyler yapmak istiyorsunuz ve meydana gelen olaylar esas yapmak istediklerinizden sizi uzaklaştırıyormuş gibi algılayabilirsiniz. Anlayışlı davranmanız gerekiyor. Alıngan ve duygusal bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Karşılaştığınız olaylara duygusal tepkiler gösterebilirsiniz ancak sonradan pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Aslında hem parasal, hem de ruhsal açıdan geliştirici olayların meydana geldiği bir dönemdesiniz. Bu arada yediklerinize ve içtiklerinize özen gösterin.

Koç burcunun bugün genel durumu

Sizi hor görmüş ya da potansiyelinizi küçümsemiş birinden intikam alacaksınız. Sevgilinizle yapacağınız hararetli bir tartışmanın ardından, kendinizi geliştirme ve onun bu soğuk tavrını cezalandırmak için kendinize zaman ayırma isteği duyacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz konularda yeteneklerinizi kullanmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konular gündeminizi meşgul edebilir. Maddi konularda vereceğiniz kararlarınızda risk faktörlerine dikkat etmenizde fayda vardır. İş hayatınızda üstlerinizden alacağınız destekler sizi rahatlatacaktır. Akışta kalmaya çalışmalısınız.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kafanız birçok şeye bozuk olabilir. Kendinize dönük haliniz, durduk yere alınganlık yapmanıza neden olabilir. İş hayatınızda, güçlü insanlardan destek ve yardım göreceksiniz.