Koç

Koç burcu yorum arşivi

07 Ekim 2022 Koç burcu yorumu

Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ancak ufak tefek sorunların üzerinde fazla durmasanız iyi olacak. Aklınızdan geçenleri söylemeden önce bir kez daha gözden geçirmelisiniz. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Tartışmacı ve iddiacı bir tavır içinde bulunmasanız iyi olacak. Zihinsel faaliyetiniz yüksek olacak fakat dikkatinizi tek bir konuya odaklamanız zor olabilir. Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmalısınız. Bu arada özgür olmak ile çılgınca davranmak arasındaki ince çizgiyi kaçırmayın ve skandallardan uzak durun.

Koç burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Sevgilinizin samimiyetiyle ilgili bazı şüpheleriniz olacak ve size ne kadar sadık olduğunu görmek için ona bir tuzak kurmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün elinizden kayıp gidiyormuş gibi görünen bir durumu kontrol altına almaya çalışırken duygusal ve psişik enerjinizi boşa harcamaya yatkın olacaksınız. Sakin olun. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün daha çok şey yapmak isteyebilir ve eldeki işleri toparlayabilirsiniz. Ancak tamamlanması gereken uğraşlar yorucu da olabilir.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gün boyu sağlığınıza özen göstermelisiniz. Hafta boyu birikmiş olan stres bugün açığa çıkabilir. Plansız, ani işler sizi zora sokacaktır. Beklentileriniz karşılanmazsa çevrenizdekileri zorlamaktan kaçınıp, bireysel çaba ile çözülecek işlere odaklanın.