Koç

Koç burcu yorum arşivi

30 Aralık 2022 Koç burcu yorumu

Duygusal ve zihinsel açıdan karmaşık olduğunuz bir gün. Davranışlarınızı belirlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle eski arkadaşlarınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve huzursuzluk hissedeceksiniz fakat olaylara bakış açınızı değiştirebilir ve takılı kaldığınız konuya daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece şimdiye kadar farkına varmamış olduğunuz bazı detayları yakalayabilir ve olayları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eski günleri hatırlayacak ve kararlarınızı gözden geçireceksiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Bu dönem çok kolay olmayacak. Modunuz değişken olacak ve olaylardan etkilenecek. Yıldızlar kayıtsız kalmanızı öneriyor. Sevgiliniz hakkında yeni bir şey daha keşfetmeye merak duyacaksınız; bunu göstermekten kaçınmaya çalışın, aksi taktirde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Net, yorulmak bilmez ve yoğunlaşmış olacaksınız. Hedeflerinizi net bir şekilde belirlerseniz onlara ezici bir güçle ulaşacaksınız. Her şey birbirini tamamlayacak. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa konular, eşinizle, sevgilinizle ilgili konular sizi daha duyarlı kılmakta. Özellikle öğle saatlerinde kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde işlerin akışı hızlanacaktır. Beklenen anlaşmalar gerçekleşebilir. Yenlenme ihtiyacınız artacak. Öğleden sonra aynı hızla ilerleme arzunuz engellenebilir. Sorumluluklar ağır basabilir.