Koç

Koç burcu yorum arşivi

31 Aralık 2022 Koç burcu yorumu

Duygusal ve zihinsel açıdan karmaşık olduğunuz bir gün. Davranışlarınızı belirlemeniz pek kolay olmayabilir. Özellikle eski arkadaşlarınızla karşılaşmak sizi heyecanlandıracak ve huzursuzluk hissedeceksiniz fakat olaylara bakış açınızı değiştirebilir ve takılı kaldığınız konuya daha özgür bir açıdan bakabilirsiniz. Böylece şimdiye kadar farkına varmamış olduğunuz bazı detayları yakalayabilir ve olayları yeniden gözden geçirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde eski günleri hatırlayacak ve kararlarınızı gözden geçireceksiniz.

Koç burcunun bugün genel durumu

Teşvik edici etkiler yaklaşıyor; fevri olmayın ve her zaman sağduyulu davranın. Ortada çok da doğru olmayan bir şeyler olduğundan, sevgilinize karşı agresif davranacaksınız. Onu bir teste tabi tutmaya çalışacaksınız.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Kurnazca yatırımlar yapmanın tam zamanı. Hep hayalini kurduğunuz geleceğin temellerini atmanın zamanı geldi. Yıldızlar üçüncü dekantta doğanların saldırganlıklarını nüfuzlu birini sinirlendirebilecekleri için biraz frenlemelerini tavsiye ediyor. Diplomatik olun!

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün finansal konularda yenilenmeye gidebilirsiniz. Ortak para konularıyla ilgili görmekte zorlandığınız konular olabilir. Borç alacak ilişkilerinizde daha özen göstermekte fayda var. Duygusal yönden bağlayıcı koşullar oluşabilir. Gün içinde yeni fikirler bulup bunları ifade etmek ve kullanmak isteyeceğiniz zamanlar var.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İlişkiler alanınız aktif olacak. Geçmişten gelen anlaşmalar hız kazanabilir. Desteklendiğinizi hissedeceksiniz. İlişkilerde uyumun tek taraflı olmadığını anlayacağınız olaylar toplumsal sorumluluklarla gelişebilir.