Koç

Koç burcu yorum arşivi

21 Şubat 2023 Koç burcu yorumu

Enerjiniz çok iyi ve kafanız iyi çalışıyor. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlara bugün başarılı ve farklı çözümler bulabilirsiniz. Hoşunuza gidecek ortamlara girebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Genel olarak kendinizi keyifli hissedeceksiniz. Düşüncelerinizi istediğiniz konular üzerinde yoğunlaştırmakta zorlanmayacaksınız. Zihinsel faaliyetlerinizde bir artış olabilir. Gelişmeler sizi rahatlatmaya başlıyor ve akılcı planlar yapıyorsunuz. Alacağınız bazı kararların sonucu sizin için çok olumlu olacaktır.

Aşk:

Aşk yaşamınızda olumlu etkiler altında olacağınız bir gündesiniz. Kendinizi mutlu ve iyimser hissedeceksiniz. Duygularınız dengeleniyor ve duygusal enerjinizi doğru kullanıyorsunuz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı sevdiğiniz kişiye olumlu olarak aktarma eğilimindesiniz. Hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilir ve aşk hayatınıza ilişkin güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte planlar yapma ve kararlar alma şansınız olacaktır. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanmayacaksınız.

İş:

İş yaşamınızda enerjik olacağınız bir gündesiniz. Sizin için faydalı olacak diyaloglara girebilirsiniz. Kısa süreli planlar yapma eğiliminde olacaksınız ve planlarınızı gerçekleştirmek için çalışacaksınız. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Gün içinde yeni kararlar alabilir daha önce ilgilenmediğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.Bir süreden beri beklediğiniz haberleri bugün alabilirsiniz ve planlarınızda bir hareketlilik olabilir.

Para:

Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceksiniz ve size maddi kazançlar getirici yeni planlar yapabileceksiniz. Ancak harcamalarınızı kontrol etmeye önem vermelisiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sorunlarınıza ani bir şekilde çözümler bulabilir ve harekete geçebilirsiniz. Detayları gözünüzden kaçırmayın.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Olumlu atmosfer veya gelişmeler, siz dahil etrafınızdaki herkesin kendini iyi hissetmesini sağlayabilir. Ancak, bazı kişileri memnun etme çabanız ilerlemek istediğiniz alanlarda hızınızı kesiyorsa, buna izin vermemelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sevgi, aşk ve fiziksel çekim temalarının ön plana çıkabileceği veya sosyal açıdan heyecan verici ya da aktif bir Cuma günündeyiz ve bu etki tüm hafta sonuna yayılıyor! Gün itibariyle, Mars Koç burcuna geçiyor. Koç burcuna geçecek olan Mars, Mart sonuna kadar her alanda enerjik ve cesaretli olacağımıza ve acele hareketlerle herkesi şaşırtacağımıza işaret ediyor. Bu enerjiyle başlayacağımız işlerin başarılı olma olasılığı yüksek olur. Ancak, acelecilik yanlışlıkları ve kazaları da tetikleyebilir. Dikkat lazım!!!! Akabinde, Venüs de, yaklaşık 3 haftalık bir süre için, Koç burcuna geçiyor. Aşk hayatımızda, iş birliklerimizde veya sevgi temalı ilişkilerimizde daha cesaretli olabilir, hatta kontrolden çıkabiliriz. Sevgimizi göstermek isteyeceğimiz bir süreçteyiz. Tutkusal ilişkiler, fiziksel çekim artabilir. Konuşmak değil eyleme geçmek isteyeceğiz. Heyecanlı ve kararlı olacağımız, konuşmaktan çok yapmaya odaklanacağımız bir süreç başlıyor. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Mars ve Venüs maddesel konularda odaklaşmanızı sağlıyor. Kişisel enerjinizi daha arttıracak çalışmalar içine gireceksiniz. Duygularınızı ikiye katlıyorsunuz. İnatçı tavırlarınız ve idealist yapınızla ilgili düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor oluşunuz, bazılarına ters gelebilir. Fakat siz aldırmamayı öğrendiniz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Son günlerin yorgunluğu bugün sizde, biraz daha dengede ve sakin bir gün geçirme ihtiyacı doğuracak. Her ne kadar çok fazla şeye niyet edip altından kalkarım deseniz de mola gerekliliğini daha çok vurguluyor günün gökyüzü.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır