Koç

Koç burcu yorum arşivi

24 February 2023 Koç burcu yorumu

Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. İç dünyanıza dönebilir ve duygusal durumunuzla her zamankinden daha çok ilgilenebilirsiniz. Geçmişinizle ilgili konuları yeniden değerlendireceksiniz ve duygusal ihtiyaçlarınız ön plana çıkabilir. Karşınıza bazı küçük fırsatlar çıkacaktır ancak siz bunlarla ilgilenmek yerine dinlenmeyi ve yarım kalmış işlerinizi tamamlamayı tercih edeceksiniz. Yaşadığınız bir gerilimden bugün kurtulabilir ve daha rahat bir şekilde olaylara konsantre olabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda hareket olabilir.

Aşk:

Duygusal açıdan bir gerilim yaşayabilir ve bunu çevrenize yansıtabilirsiniz. Genel olarak iç dünyanıza döneceksiniz ve duygularınızı yeniden değerlendireceksiniz. Aşk hayatınızda küçük bazı gerilimler olabilir,olayları fazla büyütmemeye çalışmalısınız. Genel olarak kendinizi karamsar ve gergin hissedeceksiniz. Duygusal durumunuz düşüncelerinizi fazlasıyla etkileyecektir. Sevdiğiniz insanla bazı tartışmalar yapabilirsiniz ancak bugün sorunlarınızı çözmeniz için uygun bir gün olmayacaktır.

İş:

Genel olarak sakin bir gün geçireceksiniz. Bir süreden beri kafanızı kurcalayan sorunlarınızı yeniden değerlendirme imkanı bulacaksınız. Çevrenizden ve olaylardan etkilenmeye çok açıksınız ve gerginliklerini çevrenize yansıtacaksınız. Kendinizi bir çok şeye karşı isteksiz hissedebilir ve mecbur olduğunuz için sorumluluklarınızı kendinizi zorlayarak yerine getirebilirsiniz. Yaşayacağınız gerilimler yüzünden bazı tartışmalara girebilirsiniz. Bugün yeni bir karar vermemeli ve yeni girişimlerde bulunmamalısınız.

Para:

Maddi konularda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz ve engellerle karşılaşabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün maddi konularda girişimde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Sağlığınız konusunda çok dikkatli olmalısınız küçük de olsa bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Belli girişimlerinizi canlandırabilecek kişi ya da gruplarla tanışabileceğiniz yola girdiniz. Dolayısıyla, belli anlaşmalar ya da pazarlıklar yapıyorsanız koşullar uygunken sonuçlandırmanızda fayda var. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Venüs ve Satürn arasında oluşan olumlu açı, önümüzdeki üç gün için, ilişkilerimizde veya maddi durumumuzda daha sağlıklı ve mantıklı adımlar atmamız ya da daha akılcı düşünmemiz ve planlama yapmamız için destekleyici olacaktır. Ancak, sabah saatlerinde aşırılıklardan kaçınmalıyız (çok yeme, çok konuşma, abartma, ukalalık, çok harcama, sıvı alımını abartma v.b). ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde daha fazla bireysel olmak isteyebilirsiniz. Yeni fikirler üreteceğiniz zamanlar var. Zihinsel hareketlilik içindesiniz ve kendinizi pozitif hissedeceğiniz bir gündesiniz. Başkalarından etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilere daha fazla fedakarlık içinde olabilirsiniz. Yavaşlayan işlerinize sabırla yaklaşmakta fayda var.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İkna yeteneğinizin yüksek olduğu bir gündesiniz. Çevrenizle iş birliği içinde olacağınız bir gün. Bazı paslaşmalar sonucunda günün ilerleyen saatlerinde istediğiniz ortamı yakalıyorsunuz. Yaşama felsefi baktığınız için, çevrenizi yargılamaktan çekiniyor ve hoşgörülü davranmanız gerektiğine inanıyor, fakat zorlanıyorsunuz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu bir iki gündür içinde bulunduğunuz, maddi konulardaki nasıl olsa hallederiz diyen tavırlarınız eğer abartılı hale dönerse bugün sizin için yorucu sonuçlar doğurabilir. Gelebilecek olandan fazlasını gider hanesine yazmayın.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır