Koç

Koç burcu yorum arşivi

04 April 2023 Koç burcu yorumu

Bugün, sıkılgan bir yapınız olabilir. Bu durum yakın ilişkilerinizi olumsuz etkileyebilir. Kendinizi ruhsal yönden çevrenize kapalı hissedeceğiniz bir gün. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, bedensel ve ruhsal sağlığınıza da özen göstermelisiniz.

Aşk:

İç gerilimleriniz yüzünden sıkıntılı anlar geçirmeniz mümkün. Sizi bu durumdan kurtaracak güzel gelişmeler, sosyal yaşamınızda veya aşk konusunda gündeme gelebilir.

İş:

Venüs kariyerinizle dikkat çekeceğiniz ve işinizde gözönünde bulunacağınız bir devreye işaret ediyor. Meslek yaşantınızda yoğun bir tempo içinde olabileceğiniz bir gün. Ön planda olmak sizin için önemli olabileceğinden bireysel çalışmalarınızla dikkat çekmek isteyebilirsiniz.

Para:

Bugün kendiniz ve ya eviniz için harcamalarda bulunmanız olasıdır. Alış veriş arzusu hissedeceksiniz. Harcamalarda aşırıya kaçarak huzursuzluk duymanız olasıdır.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Ay, sizi huzursuz kılıyor ve bu durumunuz evle ilgili konulara hızla yansıyabilir.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Uzun zamandır askıda kalmış konular veya çelişkili durumlar ya da ilişkiler ön plana çıkabilir. Belli konularla kararlı şekilde uğraşabilir ve olayları öyle ya da böyle neticelendirmek isteyebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok haftasonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gerçekleşen Ay tutulması ilişkilerinize, evlilik konularına ve arkadaşlıklara vurgu yapıyor. Dengede kalın ve daha sabırlı olmaya bakın.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çevrenizde sizi her konuda destek verecek dostlarınız olmasına rağmen yalnızlık duygusundan bir türlü kurtulamıyorsunuz. Güçlü görüntünüzün arkasında takdire ihtiyacınız var. Mizacınızın zor yanlarını ortaya koymaktan çekinmiyor ve bu konuda biraz cesur davranıyorsunuz. Bugün, tartışma ortamlarından uzak kalmayı deneyin.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İlişkiler konusunun testten geçeceği bir takım olaylar çıkabilir karşınıza. Size göre basit bir konuyu karşınızdaki kişi büyütebilir. Baskıcı yaklaşımlar nedeniyle agresyon yaşanabilir. Özellikle evlilikte sabırlı olmalısınız.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır