Koç

Koç burcu yorum arşivi

22 April 2023 Koç burcu yorumu

Bugün, önemli huzursuzluklara açık olacağınız bir gün içerisindesiniz. Aslında iradeli davranabilseniz bu huzursuzluklar büyümeden önlenebilecek şeyler ama siz kendinizi bazı konulara o kadar şartlamışsınız ki kendi düşüncelerinizden başkalarına önem vermek şöyle dursun onları dinlemiyorsunuz bile.

Aşk:

Sevgilinizin size gösterdiği yakınlığı bozmamak için azami bir gayret içerisindesiniz. Bazı konularda problem yaşadığınız bu günlerde onu karşınıza almanız sizi hem yalnızlığa itecek hem de en önemli desteğinizden uzak olacaksınız.

İş:

İşinizde önemli huzursuzluklara açık bir gündesiniz. İşlerin istediği gibi gitmemesi karşınızdaki insanların size göre ihmalkar davranışlar içerisinde bulunması ve sırf ihmalleri yüzünden bazı kayıplarınızın olması sizi oldukça huzursuz edecek.

Para:

Bugün bazı yanlış işlemler yüzünden biraz maddi kaybınız olacak ama en kısa zamanda bu kaybınızı telafi edeceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İkili ilişkilerinize dikkat etmeli, öfkenizi kontrol altına almayı öğrenmelisiniz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yaratıcılık gerektiren, sanatsal işlerde, maddi başlıklı konularda veya başarılı iş birlikleri noktasında ibreler size dönüyor. Ancak, sizi endişelendiren veya şüphe duyduğunuz konuları yine de bir kenara bırakmamanız lazım. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. ?

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. Konuşma ve yazışmaların yoğun olduğu bir gündesiniz. Gün içinde fikirlerde abartı söz konusu olabilir. Sabah saatlerinde aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Gün ortasında iletişim yoğunluğunuz artabilir. Akşam saatlerinde duygusal karmaşa içinde olabilirsiniz

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Kendinizle ilgili mantık karmaşası yaşayabilir ve bilinç altınızda gelişen düşüncelerinize karşı tepki oluşturuyorsunuz. Bugün detaylar ön planda olacaktır. Birlikte çalıştığınız kişilerle farklı değerler arıyor ve duygusal anlamda kendinizi zayıf hissediyorsunuz. Çalışma sisteminizde oluşan aksaklıklara karşı hoşgörülü olmak istemiyorsunuz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Teknoloji ve bilgi içerikli konularda bir takım sıkıntılar yaşanabilir bugün. Sorun sizin tarafınızda yaşanıyorsa karşınızda anlayış bulmak da zor olacak. Kırıcı ifadelerden uzak durun. Beklemediğiniz tepkiler gelebilir.

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır