Kova

Kova burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2020 Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İsteklerinizin ve beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Hayata ve olaylara sizden daha farklı açılardan bakan kişiler dikkatinizi çekecek. Bakış açınızı değiştirmeye zorlayan durumlardan rahatsızlık duyabilirsiniz fakat aynı zamanda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Duygularınız ve istekleriniz değişebilir. Hatta değerlerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz. Daha önce değer verdiğiniz konular ve kişiler gözünüzde değerini kaybedebilir. Fakat sorunları büyütmeseniz iyi olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kalabalık sosyal ortamlarda çeşitli sebeplerden dolayı bulunmak günün ana konusu olacaktır. Pek çok kişiyle iletişime girebilirsiniz. İfade ettiklerinizin açık olmasını sağlayın.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Geniş bir perspektiften bakacağınız için yeni planların oluşturulmasında çok faydalı olabilirsiniz. Yine de sadece genel çerçeveyi belirleyin. Detaylandırma yaparsanız planlarınızın uygulanabilirliği riske girebilir.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi ve rahat hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde kalmamalı, yenilikler aramalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Hayatı bir üst pencereden görmeye çalışıyorsunuz. Tecrübeleriniz sizi olgunlaştırdı. Birileri mutluluğunuza engel olmak isteyebilir ama savaşın kazanan siz olacaksınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde, toplantı, takım çalışmaları, seminerler ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alarak sosyal ortamlarda enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, iletişim yeteneklerinizle öne çıkan isim olabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici olarak yorgunluk ve motivasyon kaybı hissedebileceğiniz bir zamandan geçeceksiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ortaklaşa parasal işlerinizde sosyal çevrenizden destek göremeyebilirsiniz. Parasal konularda arkadaşlarınızla girişeceğiniz işlerinizde birtakım aksiliklere açıksınız.