Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Ağustos 2020 Kova burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İsteklerinizin ve beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz ve olaylara çok farklı açılardan bakabilirsiniz. Hayata ve olaylara sizden daha farklı açılardan bakan kişiler dikkatinizi çekecek. Bakış açınızı değiştirmeye zorlayan durumlardan rahatsızlık duyabilirsiniz fakat aynı zamanda şanslı olduğunuzu hissedeceksiniz. Duygularınız ve istekleriniz değişebilir. Hatta değerlerinizin değişmeye başladığını hissedebilirsiniz. Daha önce değer verdiğiniz konular ve kişiler gözünüzde değerini kaybedebilir. Fakat sorunları büyütmeseniz iyi olacak.

Kova burcunun bugün genel durumu

Anneniz veya babanız gibi aile büyüklerine uzun zaman ayırabilirsiniz. Onlara birlikte olmak, size kalabalıkların arasında olmaktan daha büyük tatmin verecektir. Dış dünyanın dalgalanmalarından korunacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bir aile bireyinin isteklerine odaklanabilirsiniz. Bu istekleri yerine getirmek için iş bağlantılarınızı devreye sokabilirsiniz. Bilmeseniz de söz konusu kişiye büyük bir destek veriyor olacaksınız.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kendinizi daha iyi ve rahat hissedebilirsiniz. Bulunduğunuz yerde kalmamalı, yenilikler aramalısınız.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Kendinizi yorgun hissediyor ve yalnız kalmak için çeşitli bahaneler buluyorsunuz. Ancak yakın dostlarınız kolay kolay sizi yalnız bırakacağa benzemiyorlar.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca sosyal ortamlarda, kalabalık yerlerde, toplantı, takım çalışmaları, seminerler ve arkadaş çevrenizle yapılan etkinliklerde yer alarak sosyal ortamlarda enerjinizi en iyi şekilde sergileyebilir, iletişim yeteneklerinizle öne çıkan isim olabilirsiniz. Akşam saatlerinde geçici olarak yorgunluk ve motivasyon kaybı hissedebileceğiniz bir zamandan geçeceksiniz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda yanlış adımlar atmaya müsait olacağınızdan, önemli kararlarınızı ve alışverişlerinizi birkaç gün ertelemek yararınıza olacak. Partneriniz, fikirsel desteğinize ihtiyaç duyacak. Parasal konularda onu doğru yönlendirin.