Kova

Kova burcu yorum arşivi

10 Ağustos 2020 Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ve farklı bir heyecan ile güne erken başlayacaksınız. Annenizi hatırlayabilir, geçmişte yaşadıklarınız ve bilinçaltınızı etkilemiş olan olaylar şuurunuza yükselebilir. Sizi rahatsız eden ve üzerinizde baskı duygusu uyandıran her ne var ise, artık bunlardan uzaklaşmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve tarzınızı değiştirebilirsiniz. Beklentilerinizin arttığı bir dönemdesiniz ve bunun gerilimini hissedebilirsiniz. Ancak çevre gezilerine çıkmak ve seyahatler keyfinizi yerine getirecek. Bu arada harcamalarınıza özen göstermeniz gerekiyor.

Kova burcunun bugün genel durumu

Anneniz veya babanız gibi aile büyüklerine uzun zaman ayırabilirsiniz. Onlara birlikte olmak, size kalabalıkların arasında olmaktan daha büyük tatmin verecektir. Dış dünyanın dalgalanmalarından korunacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bir aile bireyinin isteklerine odaklanabilirsiniz. Bu istekleri yerine getirmek için iş bağlantılarınızı devreye sokabilirsiniz. Bilmeseniz de söz konusu kişiye büyük bir destek veriyor olacaksınız.

Kova Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün ev ortamınızda, neler olup bittiği ile ilgili esnek olun. İşinizde, evinizde ve hayatınızda bugünden itibaren mükemmel iyileşmeler olmaya başlayacak. Kapalı kapılarınız bugün itibariyle açılıyor.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Üstlerinizle iletişiminizin rahat olduğu bir gündesiniz. Kendinizi iyi bir şekilde ifade gösterebileceksiniz. Başkalarından gelecek desteklerle sorumlu olduğunuz konuları daha iyi yönetebilirsiniz. İşlerinizi sağlamlaştırmak isteyebilirsiniz. Gün içindeki değişiklikler işinize yarayabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Pozitif enerjinizi dışa vurmak istiyorsunuz. Uygun zamandasınız.

Kova Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca patronlarınız, aile büyükleriniz ve kurumlarla ilgili problemlere açık bir enerjiden geçerken, toplum içinde kendinizi nasıl ifade ettiğinize özen göstermelisiniz. Ruhunuzu dinlendirmek, ev ve aile ortamına zaman ayırmak için ideal bir zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık ortamlarda olmak hoşunuza gidecek. Enerjiniz yüksek olabilir. Göz önünde olacağınız ortamlarda özel hayatınıza ve davranışlarınıza dikkat etmelisiniz.