Kova

Kova burcu yorum arşivi

07 Kasım 2020 Kova burcu yorumu

İletişim trafiğinizin son derece hareketli olacağı bir gün. Bazı karışıklıklar çıkabilir ve kafanız karışabilir. Sabırlı olun ve özellikle büyüklerinizi zorlamaktan kaçının. Bu arada eski projeleriniz yeniden gündeme gelebilir ve tekrar üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. Fakat harekete geçmek için acele etmeyin. Karmaşık düşüncelerden uzak durun ve isteklerinizi gerçekleştirmek için olayların gelişmesini bekleyin. Her türlü araştırma ve geliştirme çalışmaları yapmak için sizin açınızdan uygun dönem... Faturalar ve evraklar konusunda tedbirli olmanız gerekiyor. []

Kova burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Sizin için hiç değeri olmayan bir arkadaşınız, hakkınızda söyleyeceği üstü kapalı laflarla duygusal ilişkinizin sakinliğine zarar vermeye çalışacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Bugün kâr artışı, geziler, tatiller ve kıyafetler için harcamalar görünüyor. Yıldız konumları mükemmel! Başkalarıyla bir ekip halinde çalışıyorsanız, dikkatleri kendinize çekmeye olan doğal eğiliminizi ve kişisel taleplerinizi biraz frenlemelisiniz ve işbirliği içinde olmalısınız. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel olarak önem verdiğiniz konular öne çıkabilir. İlgi alanlarınızda yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermelisiniz. Beslenme alışkanlıklarınızda değişiklikler yapabilirsiniz. Hassas olduğunuz konular sizi yorabilir. Bilemediğiniz konulardan dolayı zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden yardım alabilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Uzun süredir aklınıza taktığınız konular var. Partnerinizden bu konuda destek bekliyorsunuz. Ortak çalışmalarda iyi niyetli yaklaşımlardasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Maddi konularda duygularınız çok çabuk değişebilir. Vereceğiniz kararlarda değişiklikler yaşayabilirsiniz.