Kova

Kova burcu yorum arşivi

08 Kasım 2020 Kova burcu yorumu

İletişim araçları ile ilgili bazı karışıklıklar olabilir. Ayrıca küçük ev aletleri ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir. Özellikle daha önce yenilemek istediğiniz fakat yenisini almadığınız bazı cihazlar bozulabilir ve kafanız karışabilir. Bu arada ustalar veya birlikte iş yaptığınız kişiler ile iletişimlerinize özen gösterin. Yanlış anlamalar olabilir. Tartışmalardan uzak durun ve karar vermek için şimdilik olayların gelişmesini bekleyin. Bu arada eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya sürpriz haberler alabilirsiniz. Yapmanız gereken işleri iyi planlamanız gereken bir dönem.../p> []

Kova burcunun bugün genel durumu

Bugun içgüdünüze güvenmeyin ve sizden daha tecrübeli birinin yardımını isteyin. Duygusal durumunuzu tekrar harekete geçirecek ve huzuru bulacaksınız. Eski bir sevgilinizden haber alacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar sizi destekliyor ve niyetlerinize ulaşmanıza imkân verebilirler. Ancak çok saldırgan olmamaya ve önemli fırsatları kaçırma riskine girmemeye çalışın. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularınız gündeme gelebilir. Ön göremediğiniz harcamalar çıkabilir. Alım satım işleriyle uğraşabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde daha faza çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sorumluluklarınızdaki artış nedeniyle başkalarından yardım alabilirsiniz. Öğleden sonra parasal konularda dikkatli olmanızda fayda var.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Partneriniz ile aranızdaki gerginlik bir türlü son bulmuyor. Yolun sonu göründü fakat vazgeçemiyorsunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Planlarınızı ve düşündüklerinizi açıkça dile getirmek için uygun bir gün olacak. İş alanlarınız yoğunluklarla dolu ve bu durum sizi zorluyor. Bugün, şartları ve sağlığınızı çok zorlamamalısınız.