Kova

Kova burcu yorum arşivi

15 Kasım 2020 Kova burcu yorumu

Enerjik ve hareketli olduğunuz bir dönem. Karşılaştığınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve günün ilk yarısı sizin için hareketli geçecek. Bir hanım arkadaşınızla yapacağınız görüşmeler duygularınızı harekete geçirecek ve yeni atılımlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyacaksınız. Öğleden sonra baskı duygusu hissedeceğiniz olaylar olabilir. Duygularınızı denetleyin ve gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Bu arada sürpriz teklifler alabilirsiniz. Alacağınız davetlere gitmek istemeyeceksiniz fakat giderseniz, eski arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. []

Kova burcunun bugün genel durumu

İş yerinize canlılık getirecek bir etkinlik sayesinde enerji ve neşe saçacaksınız. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Ani gezegen hareketleri pratikliğinize etki edecek beklenmedik değişiklikler getirecek. Kartlarda beklenmedik avantajlar görünüyor. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün yaratıcılığınızı göstermek isteyeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde kendi fikirlerinizi yaymak ve bu konuda destek görmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız olaylar sizi karar almaya zorlayabilir. Eğitimle ilgili konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Teknik işlerde başarı gösterebilirsiniz. Yakın olduğunuz kişilerle iletişiminize dikkat edin.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizin her zaman kabul görmesini bekliyorsunuz. Ortak karar almak bugünlerde şartlarınıza daha uygun. Özel hayatınızda ise şımartılmak hoşunuza gidiyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Arkadaş çevrenizde, aynı idealleri paylaştığınız insanlarla birlikte girişilecek güzel işler devrede olacak. Canınız doyasıya eğlenmek isterken bazı işlerin sorumlulukları buna izin vermeyebilir.