Kova

Kova burcu yorum arşivi

18 Kasım 2020 Kova burcu yorumu

Duygularınızın dalgalandığı bir gün... Çılgınlık sayılabilecek davranışlarda bulunmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Fakat yakınlarınızın desteğini alacaksınız ve olaylar karşısındaki gerilim ve öfkenizi yatıştırmayı başaracaksınız. Daha doğrusu arkadaşlarınız ve yakın çevrenizin sözleri sizi yatıştıracak. Hırslı ve sert bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Enerji fazlanızı spor yaparak ve seyahate çıkarak boşaltabilirsiniz. Bu arada kaçamak aşklar ve heyecan verici maceralar size çekici gelecek fakat duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. []

Kova burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Canınız sıkılacak ve kendinize ait bir alan yaratmak için sevgilinize yalan söyleme isteği duyacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Sevinç dolu bir gün sizi iş ve görevlerinizden uzaklaştıracak. Yapabilirseniz biraz gevşeyin. Girişimciler bugün özellikle işletme konusunda çok dikkatli olmalılar. Net bir hareket planı yapmaya ve gözleriniz dört açmaya değer. []

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çalışma hayatınızda paylaşım içinde olabilirsiniz. Emek verdiğiniz konuları toparlamak için iyi bir gün olabilir. Çalışma arkadaşlarınızın yaşadıklarından etkilenebilirsiniz. Sizi yoran konular gündeme gelebilir. İşteki teknik konular sizi de zorlayabilir. Paylaşım içinde olmaya özen gösterin. Yanlış anlaşılmalar olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Yeni yerler keşfetmek isteyeceğiniz bir gün. Partnerinizle uzun doğa yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Pozitif enerjinizi dışa vurmak istiyorsunuz. Uygun zamandasınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kalabalık ortamlarda ya da işinizle ilgili konularda çok güzel etkiler altındasınız. Çevrenizdeki insanlardan alacağınız haberler sevincinizi artıracak.