Kova

Kova burcu yorum arşivi

02 Ocak 2021 Kova burcu yorumu

Sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkileri gözden geçirebilirsiniz. Ancak yapıcı ve kararlı davranmayı başaracaksınız. İsteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ancak yine de tedbirli davranmanız gerektiğini düşünerek davranacaksınız. Üzerinizde baskı duygusu uyandıran kişiler ve olaylar karşısında sağlıklı ve güçlü bir tavır içinde olabilirsiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz. En azından isteklerinizi gerçekleştirmek için engel olduğunu düşündüğünüz her ne var ise, bunları değiştirecek gücü içinizde hissedebilirsiniz. Böylece yaşam enerjinizin de yükseldiğini hissedeceksiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

Zaman kaybetmeyin ve bu güzel dönemin keyfini çıkarın. Biraz yatırımda bulunun veya önemli şeyler alın. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Sabah saatlerinde kişisel açıdan önem verdiğiniz konular için para harcayabilirsiniz. İlişkileriniz gündeme gelebilir. Bedensel bakımınızla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra maddi konular gündeme gelebilir. Sorumlu olduğunuz konuları yeteneklerinizle çözüme kavuşturmak isteyebilirsiniz. Ticari konularda kısmetler olabilir.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Art arda yorucu olaylarla karşılaştınız ancak durma sınırınızı da biliyorsunuz. Kendiniz için iyi şeyler yapmanız gerekiyor. Bunun için çabalamalısınız.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizden destek ve teklifler alacaksınız. Gruplarla iletişim halinde olmak size çok iyi gelecek.