Kova

Kova burcu yorum arşivi

04 Ocak 2021 Kova burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. İletişim ve haberleşme trafiğinizin yoğun olacağı bir gün... Yaratıcılık gerektiren konular, enerjinizi yükseltecek. Pratik ve menfaatlere uygun tavırlarınız ile çözümleyici olabilirsiniz ve güçlü kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Bu arada üstünüzde baskı duygusu uyandıran konular ile ilgili düşünceleriniz derinleşebilir ve davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Tarzınızı değiştirmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve bazı alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başarabilirsiniz.

Kova burcunun bugün genel durumu

İşler hiç aksama olmadan yolunda gidiyor. İnsanlarla olan ilişkilerinizde ciddi ve profesyonel bir tavır sergileyerek yeni fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. Partnerinizin taleplerine karşı duyarsız kalmaya daha fazla devam edemezsiniz; er ya da geç partnerinizin dırdırına maruz kalacaksınız.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Şu anda biraz karmaşık durumda olan planlarınız tekrar düzenleyebilmek için güvendiğiniz bir kişinin tavsiyesine kulak verin. Yıldızlar seçimlerinizi destekliyor. Konut kredisi sözleşmeleri hazırlayacak ya da borsa yatırımları yapacak olan ilk dekantta doğan kişiler için yıldızlar çok olumlu bir konumda olacak.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün işlerinize yetenekleriniz sayesinde yön kazandırabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Sorunları toparlamak için çevrenizdeki kişilerden yardım alabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla birlikte program yapabilirsiniz. Ticari konularda yeni fikirler gündeme gelebilir. İşlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Fikirlerinizin her zaman kabul görmesini bekliyorsunuz. Ortak karar almak bugünlerde şartlarınıza daha uygun. Özel hayatınızda ise şımartılmak hoşunuza gidiyor.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Yaptıklarınızı gözden geçirdiğiniz ve birçok sıkıntıyla uğraştığınız bu dönemde, Merkür sosyal çevre alanlarınıza kayarak sizi biraz rahatlatacak. İletişiminizde dikkatli olun.