Kova

Kova burcu yorum arşivi

31 Ocak 2021 Kova burcu yorumu

Hayatınızda yenilik yapmak ve radikal değişiklikler için fırsatları iyi değerlendirmek istediğiniz bir dönem... Üzerinizde hissettiğiniz duygusal baskılar artabilir. Ancak harekete geçmek için güçlü arzular duyabilirsiniz. Aslında baskıyı itici güç olarak kullanmanız mümkün. Hiçbir zaman olmadığınız kadar sabırlı davranacaksınız. Özgürleşmek ve üzerinizdeki her türlü baskıdan kurtulmak için dayanılmaz arzular duysanız bile temkinli davranacak ve gelişmeleri bekleyeceksiniz. Hem aşk, hem de parasal konulara yönelik çeşitli projeleriniz olabilir ve düşüncelerinizi arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz. Çılgın fikirleriniz olabilir.

Kova burcunun bugün genel durumu

Beklenmedik harcamalar çıkabilir ve bu da huzursuzlanmanıza, endişelenmenize sebep olabilir. Aslında bunlar kariyer gelişiminiz için birer fırsat olacak. Yıldızlar açılmanızı ve ufak sorunlarla yüzleşmenizi öneriyor; bunu yapmak gelişmenize yardımcı olacak.

Kova Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. Çalışanlar bugün işyerinde yeteneklerini gösterebilecekler ve bunun ödülünü alıp tatmin de duyacaklar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün parasal konularda daha dikkatli olmak isteyebilirsiniz. Yeni konular gündeme gelebilir. Birikimleriniz değerlendirmek için fırsatlar oluşabilir. Gün içinde alacağınız kararlar size sorumlulukta getirecektir. Maddi konulardaki gelişmeler bugün sizi daha iyi hissettirebilir. Akşam saatlerini sevdiklerinizle birlikte geçirebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Maddi başarılarınız ruhsal olarak da size doyum veriyor. Doğru bildiğiniz yolda ilerleyin. Aile büyükleriniz sizi gözlem altına almaktan vazgeçmeli.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Maddi konularda güzel sonuçlar almaya yatkınsınız. Sabah saatlerinde zorlanmalarınız olsa bile gün içinde alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Aşkta sıkıntılarınızı çok dert etmeyin