Kova

Kova burcu yorum arşivi

06 Şubat 2021 Kova burcu yorumu

Keyifli bir gün geçirecek ve olaylara farklı bir pencereden bakacaksınız. Böylece baskı duygusu hissettiğiniz konulara yönelik fikirleriniz de değişmiş olacak ve zor işler size bugün kolay gelecek. Yaratıcı kişiler ile iş birliği yapabilirsiniz ve daha önce yapmak istemediğiniz işlere şimdi talip olabilirsiniz. Enerjiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyeceksiniz. Ayrıca güçlü kişilerin desteğini alabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz.br />

Kova burcunun bugün genel durumu

Çok titiz davranacak, etrafınızdakileri dikkatle gözlemleyeceksiniz, fakat bunu yaparken iş arkadaşlarınızı rahatsız edecek yollara da başvuracaksınız. Kaygılarınızı içinize atmayın; birilerine anlatmaya çalışın. Aksi taktirde kötü bir ruh hali bütün gününüzü mahvedebilir.

Kova Burcu Kariyer Durumu

Çok yüksek hedefler belirlemek için şu anda doğru bir zaman değil; yıldızlar olumlu değil. Bu günü durup son zamanlarda olanları düşünmek için kullanın. İkinci dekantta doğanlar sadece saygı ve itibar değil finansal ilerlemeyi de düşünmeyi unutmamalılar.

Kova Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün çocuklarınızla ilgili işlerle fazlasıyla oyalanabilirsiniz. Gereksiz harcamalarınızı kısmalısınız. Hobilerinizle ilgili sorumluluklar alabilirsiniz. Kendinizi yaratıcı bulduğunuz konularda daha fazla ilerlemek isteyebilirsiniz. Bazı konularda risk almak için acele etmeyin. Etrafınızdaki insanların duygusal olarak sizi zorlandığını hissedebilirsiniz.

Kova Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Enerjiniz oldukça yüksek ve bunu insanlarla paylaşmayı seviyorsunuz. Bolluk ve bereket bugün hayatınızın merkezinde olacak. Aile hayatınızda da mutlusunuz.

Kova Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Oldukça hareketli, aşk ve romantizm dolu bir gün geçireceksiniz. Sevdiğiniz insanla iletişiminiz çok yoğun olacak. Sıkıntılarınızı onunla paylaşarak rahatlayacaksınız.